Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 503: M. Doroszuk - A. Ćwirko, 12.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2512: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM 10EW 4 SS S9-1 10075.25
2512: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM 11EW TD 50.00
2512: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM 12EW 5 DxS CK-1 20054.70
3501: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM 16EW 2 HxW CA= 67097.53
3501: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM 17EW 3 NTN HT-2 10086.84
3501: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM 18EW 3 SW HJ= 14079.51
4500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 22EW 6 DxW HJ-2 5006.72
4500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 23EW 5 HE CK-2 20041.15
4500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 24EW 4 SW HA-2 10033.99
5499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 28EW 3 SS HJ-1 10080.86
5499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 29EW 4 HS S9-1 10084.21
5499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 30EW 2 SW C4+1 14014.24
6498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM 1EW 2 SE D4= 11085.83
6498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM 2EW 4 SS C4+1 65016.17
6498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM 3EW 5 SxW CK= 85093.02
7497: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 7EW 2 NTS DA+2 18021.62
7497: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 8EW 3 HS H8+1 17033.50
7497: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 9EW 5 DN HK= 40040.70
8496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ 13NS 6 HS C5-2 2001.65
8496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ 14NS 3 NTS SA+2 46089.47
8496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ 15NS 2 SN HK= 11055.43
9495: L. Jaskowiak - W. Krzemieński, 24.0, WM 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
9495: L. Jaskowiak - W. Krzemieński, 24.0, WM 20NS 3 NTW S4+3 69024.26
9495: L. Jaskowiak - W. Krzemieński, 24.0, WM 21NS 1 NTW H7-2 10012.95
10494: M. Roesler - E. Reczuga, 18.0, WM 25NS 4 HS D9= 42048.36
10494: M. Roesler - E. Reczuga, 18.0, WM 26NS 5 SxE HT-2 50010.53
10494: M. Roesler - E. Reczuga, 18.0, WM 27NS 3 NTE S5-1 5078.71
11491: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM 31NS 2 DS CJ+1 11026.58
11491: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM 32NS 3 NTN HK+2 46097.47
11491: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM 33NS 3 NTE CA-3 15084.79
 +/-0.33
 WYNIK53.16
 MIEJSCE199