Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 502: Z. Falkowski - M. Makuch, 8.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2492: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM 7EW 2 SN HJ+2 17032.51
2492: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM 8EW 3 NTxE C8-3 5004.29
2492: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM 9EW 5 DN HK= 40040.70
3500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 13EW 3 NTN D2+1 63073.19
3500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 14EW 3 NTS D4+1 43027.80
3500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 15EW 2 HE SQ= 11085.36
4499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
4499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 20EW 3 NTW HT+3 69075.74
4499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 21EW 3 CS S5= 11080.00
5498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM 25EW 4 HS D5= 42051.64
5498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM 26EW 5 HS CQ= 65046.55
5498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM 27EW 3 NTE H5+2 46095.21
6497: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 31EW 3 NTS CJ+1 6305.02
6497: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 32EW 2 SxE DT-2 5001.49
6497: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 33EW 3 NTE CA-2 10032.71
7496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ 4EW 2 HS DA-2 20089.40
7496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ 5EW 5 DS SA-1 10075.50
7496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ 6EW 4 SE HJ= 62049.17
8495: L. Jaskowiak - W. Krzemieński, 24.0, WM 10NS 3 DS CT= 11043.56
8495: L. Jaskowiak - W. Krzemieński, 24.0, WM 11NS 4 HN H5+1 45070.03
8495: L. Jaskowiak - W. Krzemieński, 24.0, WM 12NS 5 CW H4= 40023.49
9494: M. Roesler - E. Reczuga, 18.0, WM 16NS 3 NTS HK+2 46056.25
9494: M. Roesler - E. Reczuga, 18.0, WM 17NS 3 NTN HJ= 40075.00
9494: M. Roesler - E. Reczuga, 18.0, WM 18NS 5 HxS C5-2 5002.13
10493: R. Piotrowicz - T. Dąbrowski, 1.5, WM 22NS 3 NTE S6= 60010.98
10493: R. Piotrowicz - T. Dąbrowski, 1.5, WM 23NS 5 HW DA-1 10035.08
10493: R. Piotrowicz - T. Dąbrowski, 1.5, WM 24NS 3 NTW HA= 4003.80
11514: A. Bocheński - E. Tutaj, 16.0, WM 28NS 2 SS DA+1 14068.48
11514: A. Bocheński - E. Tutaj, 16.0, WM 29NS 2 HS DA+1 14044.74
11514: A. Bocheński - E. Tutaj, 16.0, WM 30NS 2 CxS SA-2 30075.66
 +/-
 WYNIK47.22
 MIEJSCE436