Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 50: J. Kozioł - E. Sokolińska, 2.5, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
157: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS EW 6 DS SA-2 20090.73
157: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS EW 6 SE HJ-1 10030.57
260: P. Patreuha - Z. Patreuha, 7.0, DS EW 3 NTN D6+1 4304.28
260: P. Patreuha - Z. Patreuha, 7.0, DS EW 2 HS C5= 11023.28
348: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS EW 3 SN S10-1 10073.68
348: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS EW 5 CN H9+1 42059.87
552: D. Kwintkiewicz - S. Zimniak, 7.5, DS NS 3 NTS DA+2 46058.85
552: D. Kwintkiewicz - S. Zimniak, 7.5, DS NS 7 DE S9-2 200100.00
656: M. Kwaśniak - T. Łowicki, 2.5, NZ/DS NS 6 HS CQ= 143093.42
656: M. Kwaśniak - T. Łowicki, 2.5, NZ/DS NS 6 CS SK-2 10017.11
755: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS NS 3 NTE S4= 40041.75
755: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS NS 3 CW SK-3 15078.38
847: W. Siuda - G. Bajek, 23.0, DS EW 5 HW DA-2 20041.15
847: W. Siuda - G. Bajek, 23.0, DS EW 4 SE D10-1 5064.52
958: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS NS 2 NTS D2-2 2000.66
958: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS NS 3 NTE S6+1 6303.28
1061: B. Nowakowski - E. Lis, 5.0, DS NS 4 HS D9+1 45084.54
1061: B. Nowakowski - E. Lis, 5.0, DS NS 4 HS CQ+1 65053.45
1153: W. Maciejewski - R. Surowiak, 7.0, MP/DS NS 4 HS S9-1 10015.79
1153: W. Maciejewski - R. Surowiak, 7.0, MP/DS NS 3 NTW HQ= 40058.77
1249: K. Wójcik - J. Gdeczyk, 8.0, DS NS 5 C xN HA= 55090.03
1249: K. Wójcik - J. Gdeczyk, 8.0, DS NS 5 DS C10-3 3001.98
1351: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS EW 4 HN CA= 42061.42
1351: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS EW 6 C xW D7-1 10031.71
1454: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.0, DS EW 4 CS SA= 13022.09
1454: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.0, DS EW 4 SW HK-4 4003.81
1559: M. Kupnicki - J. Patreuha, 20.0, WP/DS EW 2 CS HA+2 1309.67
1559: M. Kupnicki - J. Patreuha, 20.0, WP/DS EW 2 CS H5+3 15073.83
 +/-
 WYNIK46.02
 MIEJSCE466