Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 488: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP, SZ2/910

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1489: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 13NS 4 HS CQ+2 68072.70
1489: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 14NS 3 NTS D4+2 46089.47
1489: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 15NS 2 SS ST= 11055.43
1489: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 16NS 6 NTS HK-6 3005.76
1486: W. Sokołowski - W. Pietrzak, 1.5, NZ/ZP 25NS 3 NTS S2+2 46097.86
1486: W. Sokołowski - W. Pietrzak, 1.5, NZ/ZP 26NS 4 HxS CQ+1 99099.51
1486: W. Sokołowski - W. Pietrzak, 1.5, NZ/ZP 27NS 3 NTE S5-2 10098.68
1481: L. Buława - J. Damazyn, 3.5, ZP 31EW 3 NTS S5= 60025.54
1481: L. Buława - J. Damazyn, 3.5, ZP 32EW 3 DN SA= 11057.67
1481: L. Buława - J. Damazyn, 3.5, ZP 33EW 2 SxN HA-3 50097.82
2484: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 5EW 5 DS HT= 60030.30
2484: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 6EW 6 NTE HT= 144099.50
2484: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 7EW 2 SN HJ= 11057.92
2484: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 8EW 2 SN HA-1 5091.58
4490: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 1EW 2 HE D4-2 10026.17
4490: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 2EW 2 CS H5+3 15073.83
4490: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 3EW 3 NTW HQ+1 63076.24
4490: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 4EW 2 SW S6= 11048.68
4485: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 17EW 3 NTS H5-3 15096.55
4485: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 18EW 4 HxS SA-1 20093.44
4485: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 19EW 3 NTS S2+1 43082.30
4485: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 20EW 3 NTW S4+3 69075.74
4482: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 28NS 2 NTN H7+1 15078.38
4482: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 29NS 4 HS CA-1 10015.79
4482: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 30NS 3 NTW C4+1 43032.78
5487: A. Jasiukiewicz - A. Szczodry, 5.0, ZP 9EW 4 DN HK+1 15074.09
5487: A. Jasiukiewicz - A. Szczodry, 5.0, ZP 10EW 3 CN HJ-1 10075.25
5487: A. Jasiukiewicz - A. Szczodry, 5.0, ZP 11EW 4 HxN D4+2 7900.66
5487: A. Jasiukiewicz - A. Szczodry, 5.0, ZP 12EW 3 NTE DK-4 20020.64
5483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 21NS 2 HN DA+3 20082.62
5483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 22NS 1 SN SA-3 15022.79
5483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 23NS 6 DxN SA-1 20017.05
5483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 24NS 4 SW HA-2 10066.01
 +/-
 WYNIK61.78
 MIEJSCE30