Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 487: A. Jasiukiewicz - A. Szczodry, 5.0, ZP, SZ2/910

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 1EW 2 DN HQ-3 15094.16
1483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 2EW 3 NTS DJ= 60057.50
1483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 3EW 4 SW HA+1 65079.90
1483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 4EW 3 NTW HK= 60095.69
1485: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 21NS 2 DE D5-3 15049.34
1485: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 22NS 3 NTE H9-1 10054.92
1485: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 23NS 4 HE CK-1 10035.08
1485: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 24NS 4 SW HK-2 10066.01
1489: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 28EW 3 NTN HT-2 20094.88
1489: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 29EW 3 HS D4+2 20014.64
1489: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 30EW 3 NTW HQ= 40041.23
3484: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 13EW 4 HS CJ+2 68027.30
3484: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 14EW 3 NTN H2+1 43027.80
3484: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 15EW 3 SN HQ= 14021.88
3484: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 16EW 6 CN H8= 92010.69
3490: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 31EW 3 NTN S2-1 10090.63
3490: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 32EW 3 DN C9+1 13035.90
3490: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 33EW 2 NTE CA-1 5058.54
4486: W. Sokołowski - W. Pietrzak, 1.5, NZ/ZP 5EW 3 NTS DJ-4 40098.34
4486: W. Sokołowski - W. Pietrzak, 1.5, NZ/ZP 6EW 6 SE C9-2 2008.64
4486: W. Sokołowski - W. Pietrzak, 1.5, NZ/ZP 7EW 2 SN HJ+1 14047.19
4486: W. Sokołowski - W. Pietrzak, 1.5, NZ/ZP 8EW 4 CW CK-2 10079.70
4481: L. Buława - J. Damazyn, 3.5, ZP 25NS 4 HS S2+1 45084.54
4481: L. Buława - J. Damazyn, 3.5, ZP 26NS 4 HS SA+1 65053.45
4481: L. Buława - J. Damazyn, 3.5, ZP 27NS 3 NTE S5-1 5078.71
5488: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 9NS 4 DN HK+1 15025.91
5488: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 10NS 3 CN HJ-1 10024.75
5488: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 11NS 4 HxN D4+2 79099.34
5488: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 12NS 3 NTE DK-4 20079.36
5482: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 17NS 3 NTN HT-1 5031.58
5482: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 18NS 2 SW HA+1 14020.49
5482: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 19NS 5 CS S2= 40012.13
5482: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 20NS 3 NTE S9+3 69024.26
 +/-
 WYNIK52.26
 MIEJSCE246