Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 485: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP, SZ2/910

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1482: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 5EW 5 DS SA= 60030.30
1482: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 6EW 6 SE HT-1 10030.57
1482: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 7EW 2 SN HJ+2 17032.51
1482: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 8EW 4 CW HT-2 10079.70
1487: A. Jasiukiewicz - A. Szczodry, 5.0, ZP 21EW 2 DE D5-3 15050.66
1487: A. Jasiukiewicz - A. Szczodry, 5.0, ZP 22EW 3 NTE H9-1 10045.08
1487: A. Jasiukiewicz - A. Szczodry, 5.0, ZP 23EW 4 HE CK-1 10064.92
1487: A. Jasiukiewicz - A. Szczodry, 5.0, ZP 24EW 4 SW HK-2 10033.99
2484: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 31EW 3 NTS ST-1 10090.63
2484: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 32EW 3 NTN S5-2 10091.04
2484: M. Keller - R. Kowalski, 4.0, ZP 33EW 2 NTxS HT-3 50097.82
3486: W. Sokołowski - W. Pietrzak, 1.5, NZ/ZP 1NS 3 DN D8-2 10026.00
3486: W. Sokołowski - W. Pietrzak, 1.5, NZ/ZP 2NS 4 SN C8+1 65083.83
3486: W. Sokołowski - W. Pietrzak, 1.5, NZ/ZP 3NS 5 DxN SJ-3 50037.38
3486: W. Sokołowski - W. Pietrzak, 1.5, NZ/ZP 4NS 3 HN DK= 14078.14
3489: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 9NS 5 DN SQ+1 42079.40
3489: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 10NS 2 SS CT+1 14062.54
3489: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 11NS 4 HN D2+2 48091.06
3489: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 12NS 4 DxS CK= 71089.26
3490: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 25EW 4 HS D9= 42051.64
3490: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 26EW 4 HS CJ+1 65046.55
3490: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 27EW 3 NTE S5+1 43081.52
4488: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 17NS 3 NTS H5-3 1503.45
4488: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 18NS 4 HxS SA-1 2006.56
4488: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 19NS 3 NTS S2+1 43017.70
4488: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 20NS 3 NTW S4+3 69024.26
5483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 13NS 4 HS CQ+1 65039.64
5483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 14NS 3 CN SA+1 13043.26
5483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 15NS 2 HW SA-1 5040.13
5483: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 16NS 6 CN H8= 92089.31
5481: L. Buława - J. Damazyn, 3.5, ZP 28EW 2 SS DA+1 14031.52
5481: L. Buława - J. Damazyn, 3.5, ZP 29EW 3 SE DJ-3 3009.87
5481: L. Buława - J. Damazyn, 3.5, ZP 30EW 3 NTW S2+1 43067.22
 +/-
 WYNIK52.95
 MIEJSCE209