Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 478: M. Kozdrach - H. Urban, 11.0, OP/SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1467: W. Jadczyk - R. Siewior, 6.5, SW NS 2 SW S6-2 20086.42
1467: W. Jadczyk - R. Siewior, 6.5, SW NS 3 S xW DK-1 10038.58
1467: W. Jadczyk - R. Siewior, 6.5, SW NS 6 HE HJ= 143015.12
2468: W. Niedolaz - P. Kita, 12.0, SW NS 2 HW CA-1 10036.14
2468: W. Niedolaz - P. Kita, 12.0, SW NS 3 HS DA= 14036.96
2468: W. Niedolaz - P. Kita, 12.0, SW NS 3 NTS S10-1 509.97
3469: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW NS 3 NTN C3+1 63093.73
3469: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW NS 3 NTN D7+1 43057.28
3469: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW NS 4 HN CA-4 40023.49
4470: N. Krzystanek - R. Abramovich, 5.0, SW NS 3 NTS CQ+1 63026.81
4470: N. Krzystanek - R. Abramovich, 5.0, SW NS 2 S xE D3= 4700.00
4470: N. Krzystanek - R. Abramovich, 5.0, SW NS 2 SN HK+1 14078.12
5471: M. Terelak - P. Waluszewski, 8.0, SW NS 6 SN H8= 98093.42
5471: M. Terelak - P. Waluszewski, 8.0, SW NS 4 SN D8= 42091.45
5471: M. Terelak - P. Waluszewski, 8.0, SW NS 4 S xW HA-1 10070.82
6472: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW NS 3 NTS D7+2 46058.85
6472: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW NS 3 NTE S5+3 69024.26
6472: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW NS 3 D xN DA-1 2000.66
7473: M. Żabierek - J. Gawęcki, 22.0, SW NS 5 D xW DA-1 20078.69
7473: M. Żabierek - J. Gawęcki, 22.0, SW NS 6 D xN SA-1 20017.05
7473: M. Żabierek - J. Gawęcki, 22.0, SW NS 3 SW HA= 14012.38
8463: S. Klimczak - A. Więckowski, 13.0, SW NS 5 SN C7-2 1002.63
8463: S. Klimczak - A. Więckowski, 13.0, SW NS 4 HS CQ= 62014.15
8463: S. Klimczak - A. Więckowski, 13.0, SW NS 3 NTW D2+1 43018.48
9464: S. Aleinikova - J. Janowski, 19.5, SW/MP NS 3 H xE C6-4 80099.34
9464: S. Aleinikova - J. Janowski, 19.5, SW/MP NS 4 S xE DJ-2 50092.43
9464: S. Aleinikova - J. Janowski, 19.5, SW/MP NS 3 NTE C5+2 46015.56
10465: I. Michalski - A. Knawa, 20.0, SW NS 1 NTS S10+2 15048.34
10465: I. Michalski - A. Knawa, 20.0, SW NS 3 NTN S7-2 1008.96
10465: I. Michalski - A. Knawa, 20.0, SW NS 3 NTW DQ-1 5041.46
11466: Z. Wciślik - M. Golec, 3.0, SW NS 3 D xN S3-2 3002.67
11466: Z. Wciślik - M. Golec, 3.0, SW NS TD 60.00
11466: Z. Wciślik - M. Golec, 3.0, SW NS 2 SW DA+4 23042.19
 +/-
 WYNIK42.32
 MIEJSCE558