Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 477: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 3.5, MA, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1471: M. Terelak - P. Waluszewski, 8.0, SW 13EW 4 HS CQ+1 65060.36
1471: M. Terelak - P. Waluszewski, 8.0, SW 14EW 3 NTS D8+1 43027.80
1471: M. Terelak - P. Waluszewski, 8.0, SW 15EW 5 C xE SQ-2 3001.65
2472: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 16EW 3 H xW CA-1 20073.85
2472: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 17EW 4 SS D3= 4208.55
2472: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 18EW 3 SW HA= 14079.51
3473: M. Żabierek - J. Gawęcki, 22.0, SW 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
3473: M. Żabierek - J. Gawęcki, 22.0, SW 20EW 3 NTW S4+3 69075.74
3473: M. Żabierek - J. Gawęcki, 22.0, SW 21EW 1 NTW S9-4 20017.38
4463: S. Klimczak - A. Więckowski, 13.0, SW 22EW 3 NTE S6-1 10045.08
4463: S. Klimczak - A. Więckowski, 13.0, SW 23EW 5 HE CA-1 10064.92
4463: S. Klimczak - A. Więckowski, 13.0, SW 24EW 4 SW C8-3 1509.08
5464: S. Aleinikova - J. Janowski, 19.5, SW/MP 25EW 3 NTS D9+1 43027.96
5464: S. Aleinikova - J. Janowski, 19.5, SW/MP 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
5464: S. Aleinikova - J. Janowski, 19.5, SW/MP 27EW 3 NTE S5-1 5021.29
6465: I. Michalski - A. Knawa, 20.0, SW 28EW 3 NTN H7= 6004.62
6465: I. Michalski - A. Knawa, 20.0, SW 29EW 4 HS S9-1 10084.21
6465: I. Michalski - A. Knawa, 20.0, SW 30EW 3 NTW HQ= 40041.23
7466: Z. Wciślik - M. Golec, 3.0, SW 31EW 2 DS S5+2 13059.54
7466: Z. Wciślik - M. Golec, 3.0, SW 32EW 3 DN C9-1 5077.78
7466: Z. Wciślik - M. Golec, 3.0, SW 33EW 2 S xN CJ-2 30091.41
8467: W. Jadczyk - R. Siewior, 6.5, SW 1EW 2 H xE D4-1 10026.17
8467: W. Jadczyk - R. Siewior, 6.5, SW 2EW 2 SS H9+3 20063.33
8467: W. Jadczyk - R. Siewior, 6.5, SW 3EW 3 S xW CK+1 93093.85
9468: W. Niedolaz - P. Kita, 12.0, SW 4EW 3 NTW H2-1 10030.46
9468: W. Niedolaz - P. Kita, 12.0, SW 5EW 5 DS DJ-1 10075.50
9468: W. Niedolaz - P. Kita, 12.0, SW 6EW 5 SE C3= 65058.14
10469: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW 7EW 2 SN HJ-1 10073.10
10469: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW 8EW 1 NTE S5+1 12099.83
10469: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW 9EW 3 DN HK+2 15074.09
11470: N. Krzystanek - R. Abramovich, 5.0, SW 10EW 4 SS H8= 62010.73
11470: N. Krzystanek - R. Abramovich, 5.0, SW 11EW 3 NTS D6+1 43042.72
11470: N. Krzystanek - R. Abramovich, 5.0, SW 12EW 5 D xS CK-1 20054.70
 +/-
 WYNIK50.37
 MIEJSCE323