Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 444: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1454: A. Osiński - E. Fijołek, 3.0, PM/MA NS 5 CN H8+1 42040.13
1454: A. Osiński - E. Fijołek, 3.0, PM/MA NS 3 NTN HJ-3 1503.45
1454: A. Osiński - E. Fijołek, 3.0, PM/MA NS 3 SW H2-1 5055.25
2457: K. Niemkiewicz - A. Pella, 9.0, PM NS 4 HS HJ= 42048.36
2457: K. Niemkiewicz - A. Pella, 9.0, PM NS 4 HS CQ+1 65053.45
2457: K. Niemkiewicz - A. Pella, 9.0, PM NS 1 NTW S7+3 18053.96
3456: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM NS 2 DN S3-2 10026.00
3456: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM NS 4 CS H9+1 15026.17
3456: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM NS 4 SW CK= 62029.07
5458: J. Piotrowski - A. Sękowski, 30.0, PM NS 3 NTS D9+2 46058.85
5458: J. Piotrowski - A. Sękowski, 30.0, PM NS 3 NTW S4+3 69024.26
5458: J. Piotrowski - A. Sękowski, 30.0, PM NS 2 HN DK+3 20082.62
6461: B. Boros - G. Kujawiński, 2.0, PM NS 2 CW DJ-2 10046.04
6461: B. Boros - G. Kujawiński, 2.0, PM NS 4 HS SQ-1 10015.79
6461: B. Boros - G. Kujawiński, 2.0, PM NS 3 NTW S2+1 43032.78
7450: S. Chruścicki - O. Zieliński, 4.5, PM NS 5 DE CT-1 10069.54
7450: S. Chruścicki - O. Zieliński, 4.5, PM NS 5 DS DJ-2 2009.27
7450: S. Chruścicki - O. Zieliński, 4.5, PM NS 4 SE C9+1 65041.86
8451: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM EW 3 NTS C5+2 66046.55
8451: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM EW 3 NTN S6-2 10082.89
8451: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM EW 2 SN HK+1 14021.88
9452: S. Szejko - S. Bujała, 10.0, PM EW 3 NTE D9-1 10045.08
9452: S. Szejko - S. Bujała, 10.0, PM EW 5 HxW DA-1 20041.15
9452: S. Szejko - S. Bujała, 10.0, PM EW 4 SW HA-1 5064.52
10453: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM EW 3 NTS S5-1 10090.63
10453: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM EW 3 NTN S7-2 10091.04
10453: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM EW 3 NTE CK-2 10032.71
 +/-
 WYNIK45.68
 MIEJSCE477