Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 424: J. Kadula - T. Szemraj, 17.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1422: H. Łazarska - B. Ferenc, 14.0, PK NS 2 SE D9-2 10073.83
2422: H. Łazarska - B. Ferenc, 14.0, PK NS 4 SN S10= 62054.83
3422: H. Łazarska - B. Ferenc, 14.0, PK NS 3 SW CK+2 20043.85
4422: H. Łazarska - B. Ferenc, 14.0, PK NS 3 DE C9+1 13034.11
5422: H. Łazarska - B. Ferenc, 14.0, PK NS 3 NTS C9-1 10024.50
6421: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK NS 6 HE HJ= 143015.12
7421: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK NS 3 SN HJ+1 17067.49
8421: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK NS 3 HS SJ+1 17066.50
9421: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK NS 5 H xE DA-3 80098.67
10421: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK NS 4 SS C10-1 10024.75
11419: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK EW 4 HN DJ+2 4808.94
12419: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK EW 4 CW D7+1 15042.45
13419: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK EW 4 HS D4+2 68027.30
14419: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK EW 3 NTS SA-2 10082.89
15419: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK EW 3 CW SA= 11085.36
16427: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK NS 3 NTS HK+1 43047.37
17427: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK NS 2 SN HJ+1 14053.45
18427: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK NS 3 S xW HA= 5300.98
19427: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK NS 3 NTS D7+2 46058.85
20427: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK NS 3 NTE H5+3 69024.26
21420: J. Porada - L. Jarosz, 8.0, PK EW 1 NTS S5= 9091.48
22420: J. Porada - L. Jarosz, 8.0, PK EW 2 H xS C9-1 10062.95
23420: J. Porada - L. Jarosz, 8.0, PK EW 5 SW CA-2 20041.15
24420: J. Porada - L. Jarosz, 8.0, PK EW 2 SW HA= 11080.86
25420: J. Porada - L. Jarosz, 8.0, PK EW 4 SN C4= 42051.64
26428: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK EW 4 H xN C4+1 9900.49
27428: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK EW 3 NTE S5-1 5021.29
28428: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK EW 3 NTN H10-2 20094.88
29428: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK EW 3 HS S9= 14055.26
30426: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK EW 1 NTW HQ+2 15018.21
31426: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK EW 3 NTN S2= 60025.54
32426: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK EW 2 DN SA+3 15023.05
33426: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK EW 4 HE CK-4 2008.37
 +/-
 WYNIK45.78
 MIEJSCE472