Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 423: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1420: J. Porada - L. Jarosz, 8.0, PK 1NS 1 NTS S2+2 15093.66
2420: J. Porada - L. Jarosz, 8.0, PK 2NS 4 SS H5+1 65083.83
3420: J. Porada - L. Jarosz, 8.0, PK 3NS 3 SW CK= 14049.67
4420: J. Porada - L. Jarosz, 8.0, PK 4NS 2 SW HK-3 30092.71
5420: J. Porada - L. Jarosz, 8.0, PK 5NS 6 DS H10-2 2009.27
6425: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK 6EW 6 NTE C3-1 10030.57
7425: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK 7EW 2 HW CA-1 10063.86
8425: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK 8EW 4 CW H7-2 10079.70
9425: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK 9EW 5 DS HA= 40040.70
10425: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK 10EW 4 SS C10= 62010.73
11427: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK 11NS 4 HN CA+2 48091.06
12427: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK 12NS 4 D xS CK= 71089.26
13427: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK 13NS 4 HS S4+2 68072.70
14427: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK 14NS 3 NTS H4+2 46089.47
15427: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK 15NS 2 SN HK= 11055.43
16419: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 16EW 3 NTS HK+3 49026.15
17419: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 17EW 3 NTN D8= 40025.00
18419: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 18EW 2 SW DJ= 11069.02
19419: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 19EW 3 NTS S2+3 4901.48
20419: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 20EW 3 NTW C9+2 66035.41
21428: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 21EW 2 CS S5+1 11080.00
22428: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 22EW 3 NTW DA-2 20021.31
23428: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 23EW 5 DN SA= 60020.16
24428: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 24EW 4 SW HA-1 5064.52
25428: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 25EW 4 HS C8= 42051.64
26426: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
27426: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 27EW 3 NTE S5-1 5021.29
28426: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 28EW 3 NTN H10-1 10080.86
29426: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 29EW 4 H xS S9-1 20097.86
30421: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK 30NS 3 NTW C4+2 46015.56
31421: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK 31NS 3 NTS S10+1 63094.98
32421: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK 32NS 3 NTN S7-2 1008.96
33421: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK 33NS 2 C xS SA-1 10021.40
 +/-
 WYNIK52.57
 MIEJSCE227