Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 417: M. Krasowski - M. Hryszko, 12.0, PD, PD/81

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1412: J. Gardocki - J. Ciulkin, 11.0, PD 7EW 2 SN HJ+2 17032.51
1412: J. Gardocki - J. Ciulkin, 11.0, PD 8EW 3 S xN C7= 5303.14
1412: J. Gardocki - J. Ciulkin, 11.0, PD 9EW 6 DN HK-1 5090.03
2415: A. Zalewski - F. Babiracki, 5.0, PD 28NS 2 HE D7-2 10046.04
2415: A. Zalewski - F. Babiracki, 5.0, PD 29NS 2 HS C7+2 17070.56
2415: A. Zalewski - F. Babiracki, 5.0, PD 30NS 2 SW C4+1 14085.76
3413: J. Kunicki - J. Firs, 1.5, PD 25EW 4 HS D6= 42051.64
3413: J. Kunicki - J. Firs, 1.5, PD 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
3413: J. Kunicki - J. Firs, 1.5, PD 27EW 3 NTE S5+2 46095.21
4408: W. Szałkiewicz - M. Morchat, 9.0, PD 1EW 3 CS HA-2 10074.00
4408: W. Szałkiewicz - M. Morchat, 9.0, PD 2EW 3 CS DK+3 17066.83
4408: W. Szałkiewicz - M. Morchat, 9.0, PD 3EW 3 SW HA+1 17053.65
5414: B. Kozakiewicz - J. Roszczenko, 3.0, PD 10EW 3 NTS C10-1 10075.25
5414: B. Kozakiewicz - J. Roszczenko, 3.0, PD 11EW 3 NTN DJ= 40076.99
5414: B. Kozakiewicz - J. Roszczenko, 3.0, PD 12EW 5 CW D7= 40076.51
6411: S. Kopyt - A. Błachno, 7.0, PD 22NS 1 SN CA-2 10037.05
6411: S. Kopyt - A. Błachno, 7.0, PD 23NS 6 HW DA-2 20058.85
6411: S. Kopyt - A. Błachno, 7.0, PD 24NS 3 SW HK-2 10066.01
7410: A. Koda - L. Rutkowski, 7.0, PD 4NS 4 D xE HA-1 20086.42
7410: A. Koda - L. Rutkowski, 7.0, PD 5NS 3 NTS S7= 60069.70
7410: A. Koda - L. Rutkowski, 7.0, PD 6NS 6 NTE S2-1 10069.43
8409: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
8409: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 20NS 3 NTW H10+3 69024.26
8409: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 21NS 2 HN DA+3 20082.62
9416: Z. Wasilewska - H. Perkowska, 1.0, PD 13EW 2 NTS D4+1 15089.64
9416: Z. Wasilewska - H. Perkowska, 1.0, PD 14EW 3 NTS SA-3 15094.57
9416: Z. Wasilewska - H. Perkowska, 1.0, PD 15EW 4 SN C7-2 20096.22
10407: S. Pochodowicz - S. Juchnicki, 10.0, PD 16NS 3 H xW CA-1 20026.15
10407: S. Pochodowicz - S. Juchnicki, 10.0, PD 17NS 3 NTN HJ-1 5031.58
10407: S. Pochodowicz - S. Juchnicki, 10.0, PD 18NS 3 SW HA= 14020.49
 +/-
 WYNIK61.88
 MIEJSCE29