Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 415: A. Zalewski - F. Babiracki, 5.0, PD, PD/81

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1411: S. Kopyt - A. Błachno, 7.0, PD 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
1411: S. Kopyt - A. Błachno, 7.0, PD 20EW 3 NTE H5+2 66035.41
1411: S. Kopyt - A. Błachno, 7.0, PD 21EW 2 HN DK+2 17038.20
2417: M. Krasowski - M. Hryszko, 12.0, PD 28EW 2 HE D7-2 10053.96
2417: M. Krasowski - M. Hryszko, 12.0, PD 29EW 2 HS C7+2 17029.44
2417: M. Krasowski - M. Hryszko, 12.0, PD 30EW 2 SW C4+1 14014.24
3412: J. Gardocki - J. Ciulkin, 11.0, PD 4EW 4 HN DK-3 30092.71
3412: J. Gardocki - J. Ciulkin, 11.0, PD 5EW 5 CS DJ= 60030.30
3412: J. Gardocki - J. Ciulkin, 11.0, PD 6EW 6 NTW D8-2 2008.64
4409: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 16NS 3 NTS HK+2 46056.25
4409: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 17NS 4 SN HJ-2 10013.16
4409: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 18NS 4 H xS C5-1 2006.56
5408: W. Szałkiewicz - M. Morchat, 9.0, PD 31NS 1 NTS S10+2 15048.34
5408: W. Szałkiewicz - M. Morchat, 9.0, PD 32NS 3 NTS S4= 40088.76
5408: W. Szałkiewicz - M. Morchat, 9.0, PD 33NS 3 C xS C2-2 3008.59
6407: S. Pochodowicz - S. Juchnicki, 10.0, PD 13NS 6 HS CQ-1 1005.76
6407: S. Pochodowicz - S. Juchnicki, 10.0, PD 14NS 3 NTS D8= 40060.53
6407: S. Pochodowicz - S. Juchnicki, 10.0, PD 15NS 2 SN HK+1 14078.12
7414: B. Kozakiewicz - J. Roszczenko, 3.0, PD 7EW 4 H xW CA-3 8000.50
7414: B. Kozakiewicz - J. Roszczenko, 3.0, PD 8EW 3 HN C4+1 17033.50
7414: B. Kozakiewicz - J. Roszczenko, 3.0, PD 9EW 5 HW CA-1 10085.21
8416: Z. Wasilewska - H. Perkowska, 1.0, PD 10NS 3 NTS H4-1 10024.75
8416: Z. Wasilewska - H. Perkowska, 1.0, PD 11NS 4 HN H5+1 45070.03
8416: Z. Wasilewska - H. Perkowska, 1.0, PD 12NS 5 D xS CK-1 20045.30
10410: A. Koda - L. Rutkowski, 7.0, PD 1EW 3 SW DA-2 10026.17
10410: A. Koda - L. Rutkowski, 7.0, PD 2EW 3 NTS H5+1 63030.33
10410: A. Koda - L. Rutkowski, 7.0, PD 3EW 2 SW DA+1 14050.33
11413: J. Kunicki - J. Firs, 1.5, PD 22NS 1 NTE H10+3 18021.15
11413: J. Kunicki - J. Firs, 1.5, PD 23NS 5 HW DA-1 10035.08
11413: J. Kunicki - J. Firs, 1.5, PD 24NS 4 SW HK-1 5035.48
 +/-
 WYNIK38.93
 MIEJSCE611