Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP 25EW 4 HS D9= 42051.64
1379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
2380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 29EW 3 HS S9= 14055.26
2380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 30EW 3 NTW D5+2 46084.44
3381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 33EW 3 NTE CA-1 5058.54
3381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 34EW 4 HW DJ+1 45054.18
4383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 3EW 5 CxS SK-1 10043.85
4383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 4EW 3 DE CT+1 13065.89
5382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 7EW 2 CxS DA-1 20087.13
5382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 8EW 3 HN D5= 14063.04
6367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 11EW 4 HN DJ= 42061.42
6367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 12EW 3 DxS CK+1 8701.51
7368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 15EW 4 SN HK-1 10073.68
7368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 16EW 3 HxW CJ-1 20073.85
8369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
8369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 20EW 3 NTW S4+3 69075.74
9370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 23EW 5 HW DA-1 10064.92
9370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 24EW 4 SW HA-1 5064.52
10371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 27EW 3 NTE S5= 40058.25
10371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 28EW 3 CxW SK-3 5008.09
11372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 31NS 3 NTS ST= 60074.46
11372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 32NS 2 DN SA+2 13064.10
12373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 1NS 2 SE D9-1 5058.83
12373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 2NS 4 SS C6+1 65083.83
13374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 5NS 4 SxW DK-2 30050.83
13374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 6NS 6 SE HT-1 10069.43
14375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 9NS 5 DN HK= 40059.30
14375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 10NS 3 DS C6+1 13054.79
15376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP 13NS 5 HS CQ= 65039.64
15376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP 14NS 3 NTS H4+2 46089.47
16377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 17NS 3 NTN HJ-2 10013.16
16377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 18NS 3 SxW DJ-1 10070.82
 +/-
 WYNIK58.20
 MIEJSCE71