Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 21EW 2 CS D3+1 11080.00
1377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 22EW 1 SN SA-2 10062.95
2378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP 25EW 4 HN C4= 42051.64
2378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP 26EW 4 SxW HA-1 20094.41
3379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP 29EW 4 HS S9-1 10084.21
3379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP 30EW 3 NTE HQ= 40041.23
4380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 33EW 3 HE CK-2 10032.71
4380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 34EW 4 HW DJ+1 45054.18
5381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 3EW 3 NTxW CK-1 20014.62
5381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 4EW 3 DE CT+1 13065.89
6383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 7EW 3 NTS H4= 6008.42
6383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 8EW 4 HN SJ= 42010.23
7382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 11EW 4 HN DJ+2 4808.94
7382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 12EW 5 CW DJ= 40076.51
8367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 15EW 066.45
8367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 16EW 3 NTS HK+3 49026.15
9368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 19EW 6 NTS D9-2 10099.02
9368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 20EW 3 NTW C5+2 66035.41
10369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 23EW 4 HxE CA= 79098.69
10369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 24EW 4 SW HK-2 10033.99
11370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 27NS 3 NTE S5-1 5078.71
11370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 28NS 3 NTN H7= 60095.38
12371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 31NS 3 NTN H8= 60074.46
12371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 32NS 3 NTN DQ= 40088.76
13372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 1NS 3 CS HA-1 5044.33
13372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 2NS 3 NTS H5+1 63069.67
14373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 5NS 6 CS DJ-2 2009.27
14373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 6NS 4 SE D4+1 65041.86
15374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 9NS TD 60.00
15374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 10NS 3 DS CT+3 17070.79
16375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 13NS 4 HS C5+2 68072.70
16375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 14NS 3 NTS H5+2 46089.47
 +/--0.31
 WYNIK57.22
 MIEJSCE87