Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP 19EW 3 NTN D7+2 46041.15
1376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP 20EW 3 NTW HT+3 69075.74
2377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 23EW 5 DxN SA= 7506.72
2377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 24EW 3 SW HA= 14087.62
3378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP 27EW 3 NTE S5-1 5021.29
3378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP 28EW 3 CW DJ-3 15021.62
4379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP 31EW 3 NTN C3-1 10090.63
4379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP 32EW 3 DN HK= 11057.67
5380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 1EW 2 CE D4-3 1506.34
5380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 2EW 4 SS C4+1 65016.17
6381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 5EW 3 NTS SQ= 60030.30
6381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 6EW 6 HE HJ= 143084.88
7383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 9EW 5 CxN HK= 5509.97
7383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 10EW 3 SS DJ-1 10075.25
8382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 13EW 4 HS CQ+2 68027.30
8382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 14EW 3 NTS H4+2 46010.53
9367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 17EW 3 NTS D6= 40025.00
9367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 18EW 4 SxS C5-1 20093.44
10368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 21EW 3 HN DK= 14063.93
10368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 22EW 3 SE H9-1 10045.08
11369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 25NS 3 NTS D9+2 46097.86
11369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 26NS 5 HS SA= 65053.45
12370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 29NS 4 SS DA= 62095.56
12370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 30NS 3 CxxW HQ-1 200100.00
13371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 33NS TD 60.00
13371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 34NS TD 60.00
14372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 3NS 4 SW S7-1 10069.77
14372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 4NS 3 DE C9+1 13034.11
15373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 7NS 3 HxW CA-2 50088.12
15373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 8NS 2 HN HA+2 17066.50
16374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 11NS 4 HN DJ-1 5011.09
16374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 12NS 4 NTxS CK-2 5009.57
 +/-
 WYNIK51.15
 MIEJSCE288