Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP EW 4 HS HT+1 65060.36
1373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP EW 3 NTS H4+2 46010.53
2374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP EW 3 NTN D6= 40025.00
2374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP EW 3 SW HA-1 5044.75
3375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP EW 3 NTxS D2+1 9500.00
3375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP EW 5 NTE HT-3 30010.33
4376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP EW 5 SN C2-2 10097.37
4376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP EW 4 HS CQ+1 65046.55
5377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP EW 3 HS S9= 14055.26
5377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP EW 3 NTW S2+2 46084.44
6378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP EW 2 SxN CJ-2 30091.41
6378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP EW 4 HW DJ+1 45054.18
7379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP EW 3 NTE D8+3 69085.55
7379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP EW 4 DE CT-1 10030.46
8380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL EW 3 NTS H4-1 10073.10
8380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL EW 3 HN D2= 14063.04
9381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP EW 4 HS D5-1 5088.91
9381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP EW 3 NTE DA-4 20020.64
10383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 4 HE SQ-2 10052.30
10383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 6 NTxS HK= 12300.00
11382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP NS 6 NTS DA-1 503.11
11382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP NS 3 NTW HT+3 69024.26
12367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP NS 5 HW DA-1 10035.08
12367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP NS 4 SW HA-3 15090.92
13368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP NS 3 NTE S5-1 5078.71
13368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP NS 2 HxE SA-1 10046.04
14369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP NS 3 DN C9= 11026.58
14369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP NS 3 NTS ST= 40088.76
15370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP NS 3 CS HA= 11083.50
15370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP NS 3 NTxN ST= 75099.33
16371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP NS 6 DS SA-2 2009.27
16371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP NS 6 HE HJ= 143015.12
 +/-
 WYNIK49.84
 MIEJSCE349