Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 5EW 6 NTS SA-3 30096.36
1369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 6EW 6 HE D4= 143084.88
2370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 9EW 5 DN HK= 40040.70
2370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 10EW 3 NTS DJ-2 20092.24
3371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 13EW 4 HS D4+1 65060.36
3371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 14EW 3 CS SK+1 13056.74
4372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 17EW 3 NTN D6= 40025.00
4372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 18EW 4 HxS C5-3 800100.00
5373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 21EW 2 HN DA+3 20017.38
5373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 22EW 3 NTE HT= 60089.02
6374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 25EW 4 HS D9+1 45015.46
6374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
7375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 29EW 2 SE DJ-1 10073.03
7375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 30EW 3 NTW HQ= 40041.23
8376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP 33EW 4 HE CA-3 15015.21
8376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP 34EW 4 HW CA+1 45054.18
9377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 3EW 4 SW CK= 62070.93
9377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 4EW 4 HxS DA-2 50094.87
10378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP 7EW 3 HW CA-3 30015.02
10378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP 8EW 3 HN C4+1 17033.50
11379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP 11NS 4 HN DJ+1 45070.03
11379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP 12NS 4 DxN HK= 71089.26
12380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 15NS TD 50.00
12380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 16NS 3 NTS HK+3 49073.85
13381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
13381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 20NS 3 NTW S4+3 69024.26
14383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 23NS 5 DxN SA= 75093.28
14383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 24NS 3 SW HK-1 5035.48
15382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 27NS 3 NTE S4-1 5078.71
15382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 28NS 2 HE S4-2 10046.04
16367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 31NS 3 NTN S2= 60074.46
16367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 32NS 2 DN C8+1 11042.33
 +/-
 WYNIK58.10
 MIEJSCE72