Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 1EW 1 NTS HA+1 12011.00
1367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 2EW 4 SS H5+1 65016.17
2368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 5EW 5 DS SA-1 10075.50
2368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 6EW 6 HE C3= 143084.88
3369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 9EW 3 DS C6+2 15074.09
3369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 10EW 4 SS C6-1 10075.25
4370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 13EW 3 NTN D6+2 66046.55
4370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 14EW 3 NTS SA-2 10082.89
5371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 17EW 2 SN HJ+1 14046.55
5371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 18EW 3 SW SJ= 14079.51
6372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 21EW 2 NTS D2+2 18031.48
6372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 22EW 3 NTE HT-1 10045.08
7373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 25EW 3 NTS D5+2 4602.14
7373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
8374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 29EW 4 HS D4+1 6501.48
8374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 30EW 3 NTW HQ+1 43067.22
9375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 33EW 4 HW C3-4 2008.37
9375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 34EW 4 HW DJ+1 45054.18
10376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP 3EW 5 CxS SA= 5502.33
10376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP 4EW 3 DE S4+1 13065.89
11377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 7NS 3 NTS D3= 60091.58
11377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 8NS 4 HxN C3-1 1002.48
12378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP 11NS 4 HN DJ= 42038.58
12378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP 12NS 4 DN CK= 13074.16
13379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP 15NS 2 SN HK+1 14078.12
13379: J. Barczyk - W. Kaczor, 11.0, MP 16NS 3 NTS HK+1 43047.37
14380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
14380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 20NS 3 NTW C5+2 66064.59
15381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 23NS 5 HxW DA-1 20058.85
15381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 24NS 3 NTW C9-2 10066.01
16383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 27NS 1 NTW D6+3 18053.96
16383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 28NS 2 SS HJ+1 14068.48
 +/-
 WYNIK50.63
 MIEJSCE312