Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 36: K. Obłój - K. Bednarek, 13.0, DS, DS/68

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
145: T. Struzik - J. Gładysz, 17.0, DS 7NS 2 SN HT-1 10026.90
145: T. Struzik - J. Gładysz, 17.0, DS 8NS 4 HN D3= 42089.77
145: T. Struzik - J. Gładysz, 17.0, DS 9NS 5 DN HK= 40059.30
243: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 1NS 1 NTS S2+3 18096.83
243: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 2NS 4 SN D4-1 1004.34
243: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 3NS 4 SW CK= 62029.07
238: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 19EW 3 NTS H6+3 4901.48
238: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 20EW 1 SxN D4-3 80095.57
238: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 21EW 2 HN DA+3 20017.38
340: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS 16EW 3 HxW CK-1 20073.85
340: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS 17EW 6 CN HJ-2 10086.84
340: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS 18EW 4 HxS D8-1 20093.44
344: J. Piernikowski - L. Kostecki, 12.0, DS 28EW 2 HE SA-2 10053.96
344: J. Piernikowski - L. Kostecki, 12.0, DS 29EW 2 HS CA+1 14055.26
344: J. Piernikowski - L. Kostecki, 12.0, DS 30EW 3 NTE C5+1 43067.22
446: J. Chłądowicz - T. Lubas, 0.5, DS 10EW 3 CN HJ-1 10075.25
446: J. Chłądowicz - T. Lubas, 0.5, DS 11EW 4 HN DJ-1 5088.91
446: J. Chłądowicz - T. Lubas, 0.5, DS 12EW 4 HW DA= 42089.59
642: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 4NS 3 HS DA-3 3007.29
642: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 5NS 6 DS DJ-3 3003.64
642: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 6NS TD 50.00
635: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 22NS 1 SN HA-3 15022.79
635: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 23NS 4 HE CA= 6207.70
635: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 24NS 4 SW HA-2 10066.01
637: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 25EW 4 HN H3= 42051.64
637: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
637: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 27EW 3 NTE S5-1 5021.29
734: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 13NS 3 NTS S4+2 66053.45
734: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 14NS 3 NTS D4+1 43072.20
734: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 15NS 033.55
 +/--0.50
 WYNIK50.87
 MIEJSCE297