Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 348: H. Ślesicki - Z. Garlej, 8.0, WP/MA, MA/88

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
0349: J. Durski - B. Ojrzyński, 0.0, MA NS PASS 053.83
0349: J. Durski - B. Ojrzyński, 0.0, MA NS 3 CS CW+2 15026.17
0349: J. Durski - B. Ojrzyński, 0.0, MA NS 4 SW S7-2 20085.38
0351: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 6.5, MA NS 4 D xE S4+1 9100.99
0351: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 6.5, MA NS 4 HN S3= 62080.63
0351: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 6.5, MA NS 6 SE HW-1 10069.43
0353: D. Głowacki - P. Marudziński, 6.0, MA NS 2 SN HW+2 17067.49
0353: D. Głowacki - P. Marudziński, 6.0, MA NS 3 HN C7+1 17066.50
0353: D. Głowacki - P. Marudziński, 6.0, MA NS 4 CN HK+1 15025.91
0344: J. Pałysa - J. Krzykowski, 2.0, MA EW 3 NTN C3+2 6602.97
0344: J. Pałysa - J. Krzykowski, 2.0, MA EW 3 NTN D7+1 43042.72
0344: J. Pałysa - J. Krzykowski, 2.0, MA EW 3 NTE DK-4 20020.64
0346: J. Oleksiak - W. Surmacz, 1.5, MA NS 2 HS CQ+4 23016.28
0346: J. Oleksiak - W. Surmacz, 1.5, MA NS 5 CS D4-1 5030.26
0346: J. Oleksiak - W. Surmacz, 1.5, MA NS 3 SS CK-1 10026.32
0350: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA EW 3 NTS D7+2 46041.15
0350: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA EW 3 NTW C5+2 66035.41
0350: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA EW 2 DN H4-1 10096.39
0352: A. Makarewicz - M. Wierzbicki, 0.0, MA NS 4 S xE D9-1 20078.69
0352: A. Makarewicz - M. Wierzbicki, 0.0, MA NS 5 DN SK= 60079.84
0352: A. Makarewicz - M. Wierzbicki, 0.0, MA NS 3 NTE S4= 4003.80
0343: J. Milewski - R. Jaszczak, 2.5, MA EW 5 SN C7-2 10097.37
0343: J. Milewski - R. Jaszczak, 2.5, MA EW 4 HS CQ+1 65046.55
0343: J. Milewski - R. Jaszczak, 2.5, MA EW 3 NTE S8-1 5021.29
0345: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.0, MA EW 2 SS CW+1 14031.52
0345: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.0, MA EW 2 SS D4+1 14055.26
0345: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.0, MA EW 1 NTW HQ+2 15018.21
0347: W. Moreń - B. Jaskulski, 3.0, MA EW 3 NTN C3-1 10090.63
0347: W. Moreń - B. Jaskulski, 3.0, MA EW 3 NTS S4-2 10091.04
0347: W. Moreń - B. Jaskulski, 3.0, MA EW 4 C xS S2-3 50097.82
 +/-
 WYNIK50.02
 MIEJSCE342