Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 324: T. Kozłowski - S. Kostecki, 4.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1319: A. Domańska - K. Bączek, 3.0, MA 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
1319: A. Domańska - K. Bączek, 3.0, MA 20EW 3 NTE S9+2 66035.41
1319: A. Domańska - K. Bączek, 3.0, MA 21EW 2 HN DA+3 20017.38
2325: M. Potocki - J. Oleksiewicz, 3.0, MA 25EW 3 HS D9+1 17080.43
2325: M. Potocki - J. Oleksiewicz, 3.0, MA 26EW 4 HS CQ= 62085.85
2325: M. Potocki - J. Oleksiewicz, 3.0, MA 27EW 3 NTE S5-1 5021.29
3323: M. Grochowski - A. Grochowski, 1.5, MA 31EW 1 NTS S10+2 15051.66
3323: M. Grochowski - A. Grochowski, 1.5, MA 32EW 3 DN C9-1 5077.78
3323: M. Grochowski - A. Grochowski, 1.5, MA 33EW 3 NTE CA= 40095.25
4329: M. Makarewicz - L. Tylec, 3.5, MA 4EW 3 NTW HK-1 10030.46
4329: M. Makarewicz - L. Tylec, 3.5, MA 5EW 5 DS SA= 60030.30
4329: M. Makarewicz - L. Tylec, 3.5, MA 6EW 6 NTW C5-1 10030.57
5327: F. Czaplicki - W. Grzegorzewski, 4.0, MA 10EW 3 DS C10+1 13045.21
5327: F. Czaplicki - W. Grzegorzewski, 4.0, MA 11EW 4 HN DJ-1 5088.91
5327: F. Czaplicki - W. Grzegorzewski, 4.0, MA 12EW 5 D xS HK-1 20054.70
6287: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 16EW 6 NTS HK= 9903.29
6287: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 17EW 3 NTN HJ-3 15096.55
6287: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 18EW 4 HS SA= 6202.46
7289: R. Pietrzak - K. Wierzbicki, 0.5, MA 22EW 4 NTE H7-2 20021.31
7289: R. Pietrzak - K. Wierzbicki, 0.5, MA 23EW 4 HE DK= 62092.30
7289: R. Pietrzak - K. Wierzbicki, 0.5, MA 24EW 4 SW HK-2 10033.99
8291: J. Wasiljew - M. Mańkowski, 1.0, -/MA 28NS 3 CW DJ-3 15078.38
8291: J. Wasiljew - M. Mańkowski, 1.0, -/MA 29NS 2 HS DA+2 17070.56
8291: J. Wasiljew - M. Mańkowski, 1.0, -/MA 30NS 3 NTW HQ= 40058.77
9293: Z. Gżałczyński - A. Reda, 0.0, 1NS 1 NTN S3+2 15093.66
9293: Z. Gżałczyński - A. Reda, 0.0, 2NS 4 SS C4+1 65083.83
9293: Z. Gżałczyński - A. Reda, 0.0, 3NS 5 S xW CK-2 50092.86
10295: J. Jeleński - T. Bęcek, 0.0, 7NS 2 SN D9+2 17067.49
10295: J. Jeleński - T. Bęcek, 0.0, 8NS 2 HS CQ+1 14036.96
10295: J. Jeleński - T. Bęcek, 0.0, 9NS 3 NTS H4-1 509.97
11297: W. Olszewski - W. Jochym, 1.5, MA 13NS 4 HS S4+2 68072.70
11297: W. Olszewski - W. Jochym, 1.5, MA 14NS 5 CS SK-1 5030.26
11297: W. Olszewski - W. Jochym, 1.5, MA 15NS 3 HE SQ-1 5040.13
 +/-
 WYNIK53.69
 MIEJSCE174