Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 271: J. Olszewski - J. Rzepka, 6.5, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1262: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, LU 25EW 4 HS HJ+1 45015.46
1262: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, LU 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
1262: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, LU 27EW 3 NTE S3= 40058.25
2249: Z. Laszczak - E. Krusiewicz, 20.0, MA 1EW 3 CS HA= 11016.50
2249: Z. Laszczak - E. Krusiewicz, 20.0, MA 2EW 2 SS C3+3 20063.33
2249: Z. Laszczak - E. Krusiewicz, 20.0, MA 3EW 5 C xS SA-1 10043.85
3248: W. Buszkowska - K. Fryszkowska, 4.5, MA 7EW 2 SN HJ+2 17032.51
3248: W. Buszkowska - K. Fryszkowska, 4.5, MA 8EW 3 HN C4= 14063.04
3248: W. Buszkowska - K. Fryszkowska, 4.5, MA 9EW 5 DN SQ+1 42020.60
4250: J. Romański - M. Kolasiński, 27.0, DS/MA 13EW 4 HN CQ+1 65060.36
4250: J. Romański - M. Kolasiński, 27.0, DS/MA 14EW 3 NTS SA-5 25099.18
4250: J. Romański - M. Kolasiński, 27.0, DS/MA 15EW 4 SN HK-1 10073.68
5252: W. Miłkowski - J. Zaręba, 8.0, MA 19EW 3 NTN D9+2 46041.15
5252: W. Miłkowski - J. Zaręba, 8.0, MA 20EW 3 NTE S9+2 66035.41
5252: W. Miłkowski - J. Zaręba, 8.0, MA 21EW 1 NTN S5+1 12075.08
6255: K. Dowolski - R. Głowacki, 17.0, MA 28EW 3 CW DJ-3 15021.62
6255: K. Dowolski - R. Głowacki, 17.0, MA 29EW 4 HS DA-1 10084.21
6255: K. Dowolski - R. Głowacki, 17.0, MA 30EW 3 NTE C5= 40041.23
7257: J. Danielewicz - A. Szlachta, 5.5, MA 4EW 3 HN DK= 14021.86
7257: J. Danielewicz - A. Szlachta, 5.5, MA 5EW 4 S xW DK-2 30049.17
7257: J. Danielewicz - A. Szlachta, 5.5, MA 6EW 6 NTW D8-4 4000.50
8260: A. Bobko - I. Bobko, 9.0, PK 10NS 2 SS C10= 11043.56
8260: A. Bobko - I. Bobko, 9.0, PK 11NS 3 NTN DJ+1 43057.28
8260: A. Bobko - I. Bobko, 9.0, PK 12NS 5 CW D7= 40023.49
9261: K. Gołaś - W. Maciejczuk, 18.0, MA 16NS 3 H xE DA-1 20026.15
9261: K. Gołaś - W. Maciejczuk, 18.0, MA 17NS 3 NTN D6= 40075.00
9261: K. Gołaś - W. Maciejczuk, 18.0, MA 18NS 3 SW HA-1 5055.25
10282: A. Duczmalewski - A. Szymiel, 8.0, MA 22NS 4 SE H9-4 40090.82
10282: A. Duczmalewski - A. Szymiel, 8.0, MA 23NS 5 H xW DA-1 20058.85
10282: A. Duczmalewski - A. Szymiel, 8.0, MA 24NS 4 SW HA-2 10066.01
 +/-
 WYNIK48.67
 MIEJSCE394