Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 257: J. Danielewicz - A. Szlachta, 5.5, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1270: M. Walczak - T. Bożek, 10.0, MA NS 3 H xW CA-1 20026.15
1270: M. Walczak - T. Bożek, 10.0, MA NS 3 NTN D8= 40075.00
1270: M. Walczak - T. Bożek, 10.0, MA NS 3 SW SJ-1 5055.25
2267: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/- NS 3 NTS D9+2 46058.85
2267: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/- NS 3 NTW C5+2 66064.59
2267: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/- NS 2 DE C3-3 15049.34
3268: J. Stach - M. Dąbrowski, 14.0, MA NS 3 NTE D9= 60010.98
3268: J. Stach - M. Dąbrowski, 14.0, MA NS 6 D xN SA-1 20017.05
3268: J. Stach - M. Dąbrowski, 14.0, MA NS 3 SW HA-1 5035.48
4265: B. Chomentowski - M. Zawiślak, 6.5, MA NS 4 HS D9= 42048.36
4265: B. Chomentowski - M. Zawiślak, 6.5, MA NS 4 HS C5+1 65053.45
4265: B. Chomentowski - M. Zawiślak, 6.5, MA NS 3 CW D5+2 15056.60
5266: E. Miszewska - W. Tomaszek, 31.0, WP/MA NS 2 NTN H7-1 10019.14
5266: E. Miszewska - W. Tomaszek, 31.0, WP/MA NS 3 HS S9= 14044.74
5266: E. Miszewska - W. Tomaszek, 31.0, WP/MA NS 3 NTW HQ= 40058.77
6273: P. Wierzbicki - J. Kostrzewa, 9.0, PD NS 2 S xE D4+1 5700.00
6273: P. Wierzbicki - J. Kostrzewa, 9.0, PD NS 3 NTS D8+1 63069.67
6273: P. Wierzbicki - J. Kostrzewa, 9.0, PD NS 5 C xS SA= 55097.67
7271: J. Olszewski - J. Rzepka, 6.5, MA NS 3 HN DK= 14078.14
7271: J. Olszewski - J. Rzepka, 6.5, MA NS 4 S xW DK-2 30050.83
7271: J. Olszewski - J. Rzepka, 6.5, MA NS 6 NTW D8-4 40099.50
8272: W. Więsek - W. Świerzewski, 0.0, MA EW 2 SN HJ+2 17032.51
8272: W. Więsek - W. Świerzewski, 0.0, MA EW 3 HN SJ= 14063.04
8272: W. Więsek - W. Świerzewski, 0.0, MA EW 3 DS C6+2 15074.09
9269: G. Czernohorski - W. Składanowski, 10.0, MA EW 3 DS S3+1 13045.21
9269: G. Czernohorski - W. Składanowski, 10.0, MA EW 4 HN DJ+2 4808.94
9269: G. Czernohorski - W. Składanowski, 10.0, MA EW 5 CW D7= 40076.51
10258: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA EW 4 HS CQ+2 68027.30
10258: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA EW 3 NTS H4-3 15094.57
10258: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA EW 3 HE SQ-1 5059.87
 +/-
 WYNIK51.72
 MIEJSCE274