Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 232: Z. Oleszczuk - J. Czarniecki, 7.0, LU, LU/145

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1223: J. Grela - W. Teresiński, 5.0, LU NS 4 CN DT+1 15025.91
1223: J. Grela - W. Teresiński, 5.0, LU NS 4 DS CT-1 10024.75
1223: J. Grela - W. Teresiński, 5.0, LU NS 4 HN DJ= 42038.58
1223: J. Grela - W. Teresiński, 5.0, LU NS 4 HE DA-1 5064.93
2224: B. Żenkin - J. Woźnica, 1.5, SW/LU NS 3 NTN C3+1 63026.81
2224: B. Żenkin - J. Woźnica, 1.5, SW/LU NS 4 CS SA-2 10017.11
2224: B. Żenkin - J. Woźnica, 1.5, SW/LU NS 3 SN HK= 14078.12
2224: B. Żenkin - J. Woźnica, 1.5, SW/LU NS 6 CN H8= 92089.31
3225: M. Buczek - G. Szarafin, 9.0, LU NS 3 NTN HJ-1 5031.58
3225: M. Buczek - G. Szarafin, 9.0, LU NS 3 SW C2-2 10070.82
3225: M. Buczek - G. Szarafin, 9.0, LU NS 3 NTS D9+2 46058.85
3225: M. Buczek - G. Szarafin, 9.0, LU NS 3 NTW HT+2 66064.59
3226: M. Wróbel - J. Borek, 5.5, LU NS 1 NTW H6-2 10012.95
3226: M. Wróbel - J. Borek, 5.5, LU NS 4 SxxE HT-2 100097.38
3226: M. Wróbel - J. Borek, 5.5, LU NS 6 DxN SA-1 20017.05
3226: M. Wróbel - J. Borek, 5.5, LU NS 2 SW H9-1 5035.48
3227: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU NS 3 HS DT+1 17019.57
3227: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU NS 4 HS CQ+1 65053.45
3227: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU NS 3 NTE S5-1 5078.71
3228: J. Hamerski - A. Skórka, 1.5, LU NS 3 CW DJ-2 10046.04
3228: J. Hamerski - A. Skórka, 1.5, LU NS 3 SE DJ-2 20085.36
3228: J. Hamerski - A. Skórka, 1.5, LU NS 1 NTW HQ+2 15081.79
3229: D. Serafin - A. Potrzyszcz, 8.0, LU NS 3 DS ST+1 13040.46
3229: D. Serafin - A. Potrzyszcz, 8.0, LU NS 3 DN C9= 11042.33
3229: D. Serafin - A. Potrzyszcz, 8.0, LU NS 3 NTE CA-2 10067.29
4230: W. Pawelec - J. Małysz, 10.0, LU NS 3 CS HA-2 10026.00
4230: W. Pawelec - J. Małysz, 10.0, LU NS 3 CS H8+3 17033.17
4230: W. Pawelec - J. Małysz, 10.0, LU NS 3 HxN H4-3 50037.38
4230: W. Pawelec - J. Małysz, 10.0, LU NS 4 DE CT= 13034.11
5231: J. Jasiński - E. Molas, 6.0, SW/LU NS 5 SxW DK-3 50058.11
5231: J. Jasiński - E. Molas, 6.0, SW/LU NS 6 SE D4-1 10069.43
5231: J. Jasiński - E. Molas, 6.0, SW/LU NS 3 CxS DK-1 20012.87
5231: J. Jasiński - E. Molas, 6.0, SW/LU NS 4 CW SA-1 5014.36
 +/-
 WYNIK47.11
 MIEJSCE441