Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 231: J. Jasiński - E. Molas, 6.0, SW/LU, LU/145

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1230: W. Pawelec - J. Małysz, 10.0, LU EW 5 HS CQ+1 68027.30
1230: W. Pawelec - J. Małysz, 10.0, LU EW 3 NTS H4+2 46010.53
1230: W. Pawelec - J. Małysz, 10.0, LU EW 3 SN ST-1 10073.68
1230: W. Pawelec - J. Małysz, 10.0, LU EW 6 NTS HK= 9903.29
1229: D. Serafin - A. Potrzyszcz, 8.0, LU NS 2 CW DJ-2 10046.04
1229: D. Serafin - A. Potrzyszcz, 8.0, LU NS 2 HS C7+1 14044.74
1229: D. Serafin - A. Potrzyszcz, 8.0, LU NS 1 NTW HQ+1 12088.08
2224: B. Żenkin - J. Woźnica, 1.5, SW/LU EW 046.17
2224: B. Żenkin - J. Woźnica, 1.5, SW/LU EW 6 NTS DJ-1 10095.66
2224: B. Żenkin - J. Woźnica, 1.5, SW/LU EW 4 DN SJ-3 15052.49
2224: B. Żenkin - J. Woźnica, 1.5, SW/LU EW 3 SW HK-2 20013.58
2223: J. Grela - W. Teresiński, 5.0, LU NS 2 SN HJ+1 14053.45
2223: J. Grela - W. Teresiński, 5.0, LU NS 3 HS C8-1 10038.69
2223: J. Grela - W. Teresiński, 5.0, LU NS 5 CS C9= 40012.13
2223: J. Grela - W. Teresiński, 5.0, LU NS 3 NTE S9+2 66064.59
3227: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU EW 5 CN HK= 40040.70
3227: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU EW 2 SS DJ= 11056.44
3227: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU EW 4 HN DJ= 42061.42
3227: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU EW 4 HE DA-5 25018.79
4228: J. Hamerski - A. Skórka, 1.5, LU EW 3 SN DK+1 17038.20
4228: J. Hamerski - A. Skórka, 1.5, LU EW 2 HxS D6-3 50082.30
4228: J. Hamerski - A. Skórka, 1.5, LU EW 5 HxE CA-1 20041.15
4228: J. Hamerski - A. Skórka, 1.5, LU EW 4 SW HA-2 10033.99
4225: M. Buczek - G. Szarafin, 9.0, LU NS 3 NTS CJ= 60074.46
4225: M. Buczek - G. Szarafin, 9.0, LU NS 3 DN SA+1 13064.10
4225: M. Buczek - G. Szarafin, 9.0, LU NS 2 NTW C9= 12015.63
5232: Z. Oleszczuk - J. Czarniecki, 7.0, LU EW 5 SxW DK-3 50041.89
5232: Z. Oleszczuk - J. Czarniecki, 7.0, LU EW 6 SE D4-1 10030.57
5232: Z. Oleszczuk - J. Czarniecki, 7.0, LU EW 3 CxS DK-1 20087.13
5232: Z. Oleszczuk - J. Czarniecki, 7.0, LU EW 4 CW SA-1 5085.64
5226: M. Wróbel - J. Borek, 5.5, LU NS 4 HN S3+1 45084.54
5226: M. Wróbel - J. Borek, 5.5, LU NS 4 HS CQ+1 65053.45
5226: M. Wróbel - J. Borek, 5.5, LU NS 3 NTE S5-1 5078.71
 +/-
 WYNIK50.29
 MIEJSCE331