Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 1NS 2 DN HK-1 5044.33
1197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 2NS 4 SN D4= 62054.83
1197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 3NS 4 S xW DA-2 50092.86
2198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 4NS 3 HN DK-1 10061.09
2198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 5NS 5 CS DJ= 60069.70
2198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 6NS 6 HE HJ= 143015.12
3199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 7NS 2 SN HJ+2 17067.49
3199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 8NS 3 HN SJ+1 17066.50
3199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 9NS 6 CN HK-1 509.97
4200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 10NS 4 SS DJ-1 10024.75
4200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 11NS 4 HN DJ-1 5011.09
4200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 12NS 5 CW D7= 40023.49
5201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 13NS 3 NTS C5= 60018.75
5201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 14NS 3 CS SA= 11036.84
5201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 15NS 4 C xW SK-1 10047.70
6202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 16NS 6 NTS HK= 99096.71
6202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 17NS 3 NTN HQ= 40075.00
6202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 18NS 3 SW HA-1 5055.25
7203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
7203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 20NS 3 NTE S9+2 66064.59
7203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 21NS 2 HN DK+3 20082.62
8204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 22NS 3 NTE S6-2 20078.69
8204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 23NS 5 H xW DA-1 20058.85
8204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 24NS 4 SW HK-1 5035.48
9205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 25NS 4 HS C4= 42048.36
9205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 26NS 4 HS CQ+1 65053.45
9205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 27NS 3 NTE S5-1 5078.71
10206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 28NS 2 SS HJ+1 14068.48
10206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 29NS 3 SE DJ-2 20085.36
10206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 30NS 3 NTW HQ-2 10099.17
11207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 31NS 1 HN S2+1 11026.58
11207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 32NS 3 DN C8+1 13064.10
11207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 33NS 3 NTW S7-2 10067.29
 +/-
 WYNIK55.82
 MIEJSCE114