Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 13EW 4 HS H10+1 65060.36
1198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 14EW 3 NTS SA-2 10082.89
1198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 15EW 2 SN HK+1 14021.88
2199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 16EW 3 CN H8+3 17083.55
2199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 17EW 4 SS D3-1 5068.42
2199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 18EW 4 HS C5-1 10061.31
3200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 19EW 3 NTS D9+2 46041.15
3200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 20EW 3 NTW H10+3 69075.74
3200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 21EW 1 NTW H7-4 20017.38
4201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 22EW 3 NTE S6-2 20021.31
4201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 23EW 5 DN SA= 60020.16
4201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 24EW 3 SW DA-1 5064.52
5202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 25EW 1 NTS D5+2 15081.58
5202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 26EW 4 HS C6+1 65046.55
5202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 27EW 4 S xN H10-5 1100100.00
6203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 28EW 2 CW DJ-1 5068.48
6203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 29EW 4 HS S9-1 10084.21
6203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 30EW 3 NTE D2+3 49094.04
7204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 31EW 3 NTN C3= 60025.54
7204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 32EW 3 NTN S7-2 10091.04
7204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 33EW 2 S xN CJ-2 30091.41
8205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 1EW 3 CS HA-2 10074.00
8205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 2EW 4 CS DJ+1 15073.83
8205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 3EW 3 NTW HQ= 60065.95
9206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 4EW 2 NTE C10+3 21091.39
9206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 5EW 4 S xW HA-2 30049.17
9206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 6EW 7 HE C3-1 10030.57
10207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 7EW 3 HW CA-1 10063.86
10207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 8EW 3 CW H7-2 10079.70
10207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 9EW 5 D xN HK= 5509.97
11197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 10EW 3 CN HJ-2 20092.24
11197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 11EW 4 HS DJ+1 45029.97
11197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 12EW 4 C xW H8+1 61098.82
 +/-
 WYNIK62.45
 MIEJSCE24