Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD EW 2 NTS DK+1 15042.90
1205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD EW 4 HS C2= 42010.23
1205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD EW 3 DS C6+2 15074.09
2207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD NS 3 DN HJ-1 10024.75
2207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD NS 4 HN DJ+1 45070.03
2207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD NS 4 CE DK+1 15057.55
3203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD NS 4 HN S6+1 45084.54
3203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD NS 4 HS SA+1 65053.45
3203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD NS 3 NTE S6-1 5078.71
4202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD NS 3 NTS D7+1 43017.70
4202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD NS 3 NTW SA+3 69024.26
4202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD NS 2 HN DK+3 20082.62
5204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD EW 2 H xW CA= 67097.53
5204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD EW 3 NTN D6+1 4304.28
5204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD EW 3 NTN C3= 6004.59
6198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA EW 2 DN HK-1 5055.67
6198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA EW 4 SS C6+1 65016.17
6198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA EW 5 CS SA-1 5038.37
7197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD NS 3 NTE H10+1 6303.28
7197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD NS 5 HE CA-1 10035.08
7197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD NS 3 NTW HK= 4003.80
8199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD EW 3 DS C10= 11073.42
8199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD EW 3 DN C2-1 5077.78
8199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD EW 2 CS SA-1 5070.28
9209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD NS 2 NTE C10+3 2108.61
9209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD NS 4 S xW HA-2 30050.83
9209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD NS 7 HE C3-1 10069.43
10210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD EW 2 SS HJ+1 14031.52
10210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD EW 3 SE DJ-2 20014.64
10210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD EW 3 NTW HQ-2 1000.83
 +/-
 WYNIK42.57
 MIEJSCE552