Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
1204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 20EW 3 NTW SJ+2 66035.41
1204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 21EW 1 NTS S5-1 10096.39
2203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 7NS 3 NTS H4-4 4001.98
2203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 8NS 3 HN D10+1 17066.50
2203: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 9NS 3 CN D10+2 15025.91
3205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 16EW 3 NTS HK+3 49026.15
3205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 17EW 3 NTN D8= 40025.00
3205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 18EW 2 SW H5-1 5044.75
4209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 22NS 3 NTE S6-2 20078.69
4209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 23NS 5 DN SA= 60079.84
4209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 24NS 3 SW DA-1 5035.48
5210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 13EW 3 NTS C5= 60081.25
5210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 14EW 3 CS SA= 11063.16
5210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 15EW 4 C xW SK-1 10052.30
7200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 25EW 3 NTS D5= 40076.15
7200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
7200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 27EW 3 NTW S7+1 43081.52
8202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 28NS 3 C xE H5-1 10046.04
8202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 29NS 4 HS DA= 62095.56
8202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 30NS 3 NTE C5+1 43032.78
9198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 10NS 2 SS H4+1 14062.54
9198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 11NS 4 HN DJ+2 48091.06
9198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 12NS 5 CW D6= 40023.49
10197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 4NS 3 DE S4+1 13034.11
10197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 5NS 6 DS C9-2 2009.27
10197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 6NS 4 HE HJ+2 68032.89
11199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 1EW 2 CS HA-1 5055.67
11199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 2EW 4 S xN H3+1 9900.34
11199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 3EW 3 NTE D8+3 69085.55
 +/-
 WYNIK50.92
 MIEJSCE296