Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 13NS 4 HS H10+1 65039.64
1209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 14NS 3 NTS SA-2 10017.11
1209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 15NS 2 SN HK+1 14078.12
2210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 4EW 3 HN DK-1 10038.91
2210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 5EW 5 CS DJ= 60030.30
2210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 6EW 6 HE HJ= 143084.88
4197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 16EW 3 NTS HK+3 49026.15
4197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 17EW 3 H xW S2-1 10055.76
4197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 18EW 4 SW DJ-2 10029.18
5199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
5199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 20NS 3 NTE H5+2 66064.59
5199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 21NS 1 NTE C5-3 15049.34
6206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 1NS 2 DN HK-1 5044.33
6206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 2NS 4 SS C6+1 65083.83
6206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 3NS 5 CS SA-1 5061.63
7205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 28NS 3 C xW SK-3 50091.91
7205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 29NS 3 HS S9+2 20085.36
7205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 30NS 3 NTW HQ= 40058.77
8207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 25EW 4 HS D9= 42051.64
8207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
8207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 27EW 3 NTE H4+1 43081.52
9201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 10EW 2 SS H4+1 14037.46
9201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 11EW 4 HN DJ+2 4808.94
9201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 12EW 5 CW D6= 40076.51
10200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 31NS 3 NTN C3+1 63094.98
10200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 32NS 3 DN C3= 11042.33
10200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 33NS 3 NTE CA-2 10067.29
11202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 7EW 3 H xW CA-2 50011.88
11202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 8EW 4 HN C2= 42010.23
11202: M. Maciołek - S. Rogut, 0.0, LD 9EW 5 DN HK= 40040.70
 +/-
 WYNIK52.29
 MIEJSCE244