Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 197: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 1EW 2 DN HK-1 5055.67
1210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 2EW 4 SN D4= 62045.17
1210: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 3EW 4 S xW DA-2 5007.14
3207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 13EW 2 HS S4+3 20086.68
3207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 14EW 4 CS SA= 13056.74
3207: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 15EW 2 SN HK+1 14021.88
4198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 16NS 3 NTS HK+3 49073.85
4198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 17NS 3 H xW S2-1 10044.24
4198: J. Gaworczyk - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 18NS 4 SW DJ-2 10070.82
5205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 31NS 1 NTS H3+2 15048.34
5205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 32NS 3 DN CJ= 11042.33
5205: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 33NS 3 NTW C3-2 10067.29
6204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 25NS 4 HS D5= 42048.36
6204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 26NS 4 HS CJ+1 65053.45
6204: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 27NS 3 NTE S5-1 5078.71
7206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 22EW 3 NTE H10+1 63096.72
7206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 23EW 5 HE CA-1 10064.92
7206: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 24EW 3 NTW HK= 40096.20
8200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 7EW 2 SN HJ+1 14047.19
8200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 8EW 5 C xW H7-3 5004.29
8200: A. Skowroński - M. Zbroja, 7.5, LD 9EW 5 DN HK= 40040.70
9199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 28NS 2 SS DA+1 14068.48
9199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 29NS 3 SE DJ-1 10026.97
9199: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 30NS 3 NTE C5+1 43032.78
10201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 4EW 3 DE S4+1 13065.89
10201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 5EW 6 DS C9-2 20090.73
10201: J. Grzelczak - T. Radwański, 16.0, LD 6EW 4 HE HJ+2 68067.11
11209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 10NS 3 CN HJ-2 2007.76
11209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 11NS 4 HS DJ+1 45070.03
11209: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 12NS 4 C xW H8+1 6101.18
 +/-
 WYNIK52.72
 MIEJSCE216