Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 194: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1191: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 7NS 3 SN HJ= 14052.81
1191: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 8NS 4 HN C7= 42089.77
1191: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 9NS 5 DS HA= 40059.30
2181: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 10NS 3 CN HJ-1 10024.75
2181: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 11NS 4 HN DJ= 42038.58
2181: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 12NS 5 CW DJ= 40023.49
3182: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 13NS 3 NTN D6+3 69086.68
3182: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 14NS 5 CS SA-1 5030.26
3182: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 15NS 2 SN HK+1 14078.12
4183: S. Droszcz - M. Fularz, 5.0, LB 16NS 6 NTS HK= 99096.71
4183: S. Droszcz - M. Fularz, 5.0, LB 17NS 3 NTN HJ-2 10013.16
4183: S. Droszcz - M. Fularz, 5.0, LB 18NS 3 HS HA= 14081.64
5184: R. Chmiel - Z. Telec, 12.0, LB 19NS 3 NTS D9+2 46058.85
5184: R. Chmiel - Z. Telec, 12.0, LB 20NS 3 NTE H6+1 63087.87
5184: R. Chmiel - Z. Telec, 12.0, LB 21NS 2 HN DK+3 20082.62
6185: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, -/LB 22NS 5 DW HJ-1 10054.92
6185: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, -/LB 23NS 5 D xN SA= 75093.28
6185: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, -/LB 24NS 4 SW C9-2 10066.01
7186: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 25NS 4 HN S6+1 45084.54
7186: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 26NS 4 HS CQ+1 65053.45
7186: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 27NS 3 NTW D4+1 43018.48
8187: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB 28NS 3 NTN H7= 60095.38
8187: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB 29NS 3 HS CA+2 20085.36
8187: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB 30NS 3 NTW HQ= 40058.77
9188: J. Trembowski - R. Sikora, 15.0, LB 31NS 3 NTN S6-1 1009.37
9188: J. Trembowski - R. Sikora, 15.0, LB 32NS 3 NTN S7-2 1008.96
9188: J. Trembowski - R. Sikora, 15.0, LB 33NS 3 C xS H9-1 10021.40
10189: A. Marzyński - M. Purczyński, 6.0, LB/- 1NS 2 HW D3-1 5058.83
10189: A. Marzyński - M. Purczyński, 6.0, LB/- 2NS 3 NTS H5+2 66095.83
10189: A. Marzyński - M. Purczyński, 6.0, LB/- 3NS 4 CS SQ+1 15080.73
11190: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB 4NS 2 HS DA-1 10061.09
11190: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB 5NS 5 DS C4-2 2009.27
11190: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB 6NS 6 SE D4-1 10069.43
 +/-
 WYNIK58.48
 MIEJSCE65