Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 192: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1183: S. Droszcz - M. Fularz, 5.0, LB NS 3 HE CA-3 3009.51
1183: S. Droszcz - M. Fularz, 5.0, LB NS 3 NTE S2+3 69024.26
1183: S. Droszcz - M. Fularz, 5.0, LB NS 1 NTW S10-4 20082.62
2184: R. Chmiel - Z. Telec, 12.0, LB NS 2 H xS C9-1 10037.05
2184: R. Chmiel - Z. Telec, 12.0, LB NS 5 H xW DA-1 20058.85
2184: R. Chmiel - Z. Telec, 12.0, LB NS 4 SW C9-2 10066.01
3185: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, -/LB NS 4 HS D5= 42048.36
3185: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, -/LB NS 4 HS CQ+2 68093.42
3185: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, -/LB NS 5 NTE S4= 4604.79
4186: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB NS 3 CW D4-3 15078.38
4186: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB NS 3 HS S9+1 17070.56
4186: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB NS 4 SW C4-1 5094.20
5187: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB NS 3 NTS S5= 60074.46
5187: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB NS 3 NTS S8= 40088.76
5187: M. Nowak - Z. Korona, 7.0, LB NS 3 NTW C9-1 5041.46
6188: J. Trembowski - R. Sikora, 15.0, LB NS 2 SE C2+1 1409.34
6188: J. Trembowski - R. Sikora, 15.0, LB NS 4 SS H9-1 1004.34
6188: J. Trembowski - R. Sikora, 15.0, LB NS 5 C xS SK-1 10056.15
7189: A. Marzyński - M. Purczyński, 6.0, LB/- NS 2 HN DK+1 14078.14
7189: A. Marzyński - M. Purczyński, 6.0, LB/- NS 3 NTS SQ+3 69096.02
7189: A. Marzyński - M. Purczyński, 6.0, LB/- NS 4 SE HJ+1 65041.86
8190: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB NS 3 HN D8-3 3004.29
8190: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB NS 4 H xN C8-1 1002.48
8190: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB NS 5 H xW CA-1 20039.37
9191: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB NS 2 SS C10= 11043.56
9191: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB NS 4 HS D6= 42038.58
9191: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB NS 5 D xS HK-1 20045.30
10181: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB NS 4 HS CJ+2 68072.70
10181: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB NS 3 NTS SQ-3 1505.43
10181: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB NS 3 SN C7= 14078.12
11182: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB NS 2 H xW CA-1 20026.15
11182: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB NS 4 SN HJ-3 1503.45
11182: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB NS 3 SW HA-1 5055.25
 +/-
 WYNIK47.67
 MIEJSCE425