Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 157: D. Kwiatkowski - E. Kulus, 15.0, LB, LB/263

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 1EW 2 CS HA= 9033.83
1172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 2EW 3 CS H9+2 15073.83
1172: T. Kijak - K. Czyżyk, 3.0, LB 3EW 5 C xS SA-4 80091.86
2170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 10EW 3 DS C6-1 10075.25
2170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 11EW 4 HN DJ= 42061.42
2170: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 12EW 5 CW SJ= 40076.51
3169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 16NS 3 NTS HK+3 49073.85
3169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 17NS 3 NTN D6-1 5031.58
3169: A. Parmonik - W. Pastuszko, 12.0, LB 18NS 3 HS H4+1 17087.87
4167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 22NS 3 NTE H10-1 10054.92
4167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 23NS 5 H xW DA-1 20058.85
4167: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 24NS 4 SW HK-2 10066.01
5158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 25EW 4 HN H6= 42051.64
5158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 26EW 5 HN C4= 65046.55
5158: J. Śniadecki - C. Żuchowski, 5.5, LB 27EW 3 NTE S5= 40058.25
6166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 31EW 3 NTS CJ-1 10090.63
6166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 32EW 3 NTN S7-2 10091.04
6166: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB 33EW 3 NTE CK-2 10032.71
7164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 7EW 3 CS DK-2 20087.13
7164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 8EW 3 HN SJ+1 17033.50
7164: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 9EW 5 CS HA= 40040.70
8159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 4NS TD 60.96
8159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 5NS TD 60.96
8159: C. Plachimowicz - A. Rękosiak, 12.0, LB 6NS TD 60.96
9171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 28NS 2 SS C9+1 14068.48
9171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 29NS 2 HS DA+1 14044.74
9171: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 30NS 2 SW HQ+1 14085.76
10168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 13EW 4 HS H10+1 65060.36
10168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 14EW 2 CS SK+2 13056.74
10168: W. Parmonik - J. Strzemiecki, 5.5, LB 15EW 2 SN HK+1 14021.88
11161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 19NS 3 NTS S2+2 46058.85
11161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 20NS 3 NTW C9+2 66064.59
11161: K. Tanaś - K. Krzeszowski, 3.0, LB 21NS 2 NTS D8+1 15049.34
 +/-
 WYNIK60.96
 MIEJSCE38