Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 145: L. Hejne - M. Lewiński, 19.0, KP/LB, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1137: M. Łaniewski - R. Konieczny, 18.0, KP 31EW 3 NTS S10= 60025.54
1137: M. Łaniewski - R. Konieczny, 18.0, KP 32EW 3 DN SA+1 13035.90
1137: M. Łaniewski - R. Konieczny, 18.0, KP 33EW 3 NTE CK-1 5058.54
2138: S. Łański - J. Żurawski, 13.0, KP 25NS 4 HS D9= 42048.36
2138: S. Łański - J. Żurawski, 13.0, KP 26NS 4 S xE SK-2 50010.53
2138: S. Łański - J. Żurawski, 13.0, KP 27NS 3 NTE S5= 40041.75
3140: B. Podgajny - W. Maćkowski, 2.0, KP 13NS 4 HS CQ+2 68072.70
3140: B. Podgajny - W. Maćkowski, 2.0, KP 14NS 3 NTS H4+2 46089.47
3140: B. Podgajny - W. Maćkowski, 2.0, KP 15NS 4 C xW SA-1 10047.70
4142: Z. Mossakowski - K. Nowak, 5.5, KP 1NS 1 NTS D5+1 12089.00
4142: Z. Mossakowski - K. Nowak, 5.5, KP 2NS 3 NTS DJ= 60042.50
4142: Z. Mossakowski - K. Nowak, 5.5, KP 3NS 4 SW HA= 62029.07
5144: Z. Dąbek - M. Jankowski, 9.0, KP 4EW 4 H xS DA-2 50094.87
5144: Z. Dąbek - M. Jankowski, 9.0, KP 5EW 2 SW C8-1 5065.40
5144: Z. Dąbek - M. Jankowski, 9.0, KP 6EW 6 HE HJ= 143084.88
6136: B. Najmrodzki - J. Rdesiński, 14.0, KP 22EW 1 SN CA-3 15077.21
6136: B. Najmrodzki - J. Rdesiński, 14.0, KP 23EW 5 D xN SA= 7506.72
6136: B. Najmrodzki - J. Rdesiński, 14.0, KP 24EW 4 SW HA-2 10033.99
7139: M. Krakowiak - T. Kupczyk, 10.0, KP 7EW 3 CS DK= 11057.92
7139: M. Krakowiak - T. Kupczyk, 10.0, KP 8EW 4 CW DJ-2 10079.70
7139: M. Krakowiak - T. Kupczyk, 10.0, KP 9EW 4 CN HK+1 15074.09
8141: Z. Biczkowski - A. Drzewiecki, 10.0, KP 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
8141: Z. Biczkowski - A. Drzewiecki, 10.0, KP 20NS 3 NTW DQ+3 69024.26
8141: Z. Biczkowski - A. Drzewiecki, 10.0, KP 21NS 2 SS S3+1 14036.07
9143: S. Pigla - S. Ciesielski, 10.0, KP 10EW 3 DS C10+1 13045.21
9143: S. Pigla - S. Ciesielski, 10.0, KP 11EW 4 HN DJ-1 5088.91
9143: S. Pigla - S. Ciesielski, 10.0, KP 12EW 3 NTE DA-4 20020.64
10146: M. Grużewski - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 28NS 3 H xE C6-2 30089.27
10146: M. Grużewski - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 29NS 2 HS DA+2 17070.56
10146: M. Grużewski - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 30NS 3 NTW HQ= 40058.77
11135: T. Borucki - R. Rychlicki, 10.0, KP 16NS 2 H xW CK= 6702.47
11135: T. Borucki - R. Rychlicki, 10.0, KP 17NS 3 NTN SQ-1 5031.58
11135: T. Borucki - R. Rychlicki, 10.0, KP 18NS 4 HS SA-2 2006.56
 +/-
 WYNIK51.48
 MIEJSCE281