Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 138: S. Łański - J. Żurawski, 13.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1143: S. Pigla - S. Ciesielski, 10.0, KP 7EW 3 CS DA-2 20087.13
1143: S. Pigla - S. Ciesielski, 10.0, KP 8EW 2 CW DJ= 9095.05
1143: S. Pigla - S. Ciesielski, 10.0, KP 9EW 5 SW CA-2 20060.63
2145: L. Hejne - M. Lewiński, 19.0, KP/LB 25EW 4 HS D9= 42051.64
2145: L. Hejne - M. Lewiński, 19.0, KP/LB 26EW 4 S xE SK-2 50089.47
2145: L. Hejne - M. Lewiński, 19.0, KP/LB 27EW 3 NTE S5= 40058.25
3135: T. Borucki - R. Rychlicki, 10.0, KP 4NS 2 CW DJ-3 30092.71
3135: T. Borucki - R. Rychlicki, 10.0, KP 5NS 5 DS SA= 60069.70
3135: T. Borucki - R. Rychlicki, 10.0, KP 6NS 6 NTE HJ= 14400.50
4137: M. Łaniewski - R. Konieczny, 18.0, KP 28EW 2 HE D7-1 5068.48
4137: M. Łaniewski - R. Konieczny, 18.0, KP 29EW 3 SE DJ-1 10073.03
4137: M. Łaniewski - R. Konieczny, 18.0, KP 30EW 3 NTW D6+1 43067.22
5146: M. Grużewski - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 13NS 6 HS CQ= 143093.42
5146: M. Grużewski - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 14NS 3 NTS D4+1 43072.20
5146: M. Grużewski - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 15NS 2 HE SQ-1 5040.13
6140: B. Podgajny - W. Maćkowski, 2.0, KP 1NS 1 NTS D5+2 15093.66
6140: B. Podgajny - W. Maćkowski, 2.0, KP 2NS 3 SN C10+1 17033.17
6140: B. Podgajny - W. Maćkowski, 2.0, KP 3NS 4 SW HA-1 10069.77
7142: Z. Mossakowski - K. Nowak, 5.5, KP 16EW 6 CN H8= 92010.69
7142: Z. Mossakowski - K. Nowak, 5.5, KP 17EW 4 SN HJ= 4208.55
7142: Z. Mossakowski - K. Nowak, 5.5, KP 18EW 2 SW DJ+1 14079.51
8144: Z. Dąbek - M. Jankowski, 9.0, KP 10NS 2 SS C10= 11043.56
8144: Z. Dąbek - M. Jankowski, 9.0, KP 11NS 4 HN DJ-1 5011.09
8144: Z. Dąbek - M. Jankowski, 9.0, KP 12NS 5 D xS CK-1 20045.30
9136: B. Najmrodzki - J. Rdesiński, 14.0, KP 31NS 3 NTN C3= 60074.46
9136: B. Najmrodzki - J. Rdesiński, 14.0, KP 32NS 2 DN SA+2 13064.10
9136: B. Najmrodzki - J. Rdesiński, 14.0, KP 33NS 3 HW C3-3 15084.79
10139: M. Krakowiak - T. Kupczyk, 10.0, KP 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
10139: M. Krakowiak - T. Kupczyk, 10.0, KP 20NS 3 NTE S5+2 66064.59
10139: M. Krakowiak - T. Kupczyk, 10.0, KP 21NS 1 NTW H6-2 10012.95
11141: Z. Biczkowski - A. Drzewiecki, 10.0, KP 22EW 1 NTE S6-1 10045.08
11141: Z. Biczkowski - A. Drzewiecki, 10.0, KP 23EW 5 H xW S3-2 50028.52
11141: Z. Biczkowski - A. Drzewiecki, 10.0, KP 24EW 4 SW HK-2 10033.99
 +/-
 WYNIK57.04
 MIEJSCE90