Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 121: W. Kosiorek - M. Jackiewicz, 1.0, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP EW 4 HS D5+1 45015.46
1109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP EW 4 HS C2+1 65046.55
1109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP EW 3 NTW S5-2 1001.32
2110: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP EW 2 DS CJ+1 11073.42
2110: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP EW 3 DN C9= 11057.67
2110: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP EW 2 HW C9-1 5058.54
3111: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, EW 5 D xE HA-1 20013.58
3111: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, EW 4 SW HA-2 10061.42
3111: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, EW 4 SW D4+1 65058.14
4101: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP EW 3 NTS H3-2 20092.24
4101: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP EW 4 HN SQ+2 4808.94
4101: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP EW 4 H xE DA-6 14000.00
5102: B. Radko - M. Piasecki, 1.0, KP/- EW 6 DS HK-1 5088.32
5102: B. Radko - M. Piasecki, 1.0, KP/- EW 3 NTN HJ-1 5068.42
5102: B. Radko - M. Piasecki, 1.0, KP/- EW 3 NTN C3-2 20093.44
6103: J. Jurski - R. Kowalkowski, 16.0, KP EW 3 NTE H10-2 20021.31
6103: J. Jurski - R. Kowalkowski, 16.0, KP EW 5 H xW DA-1 20041.15
6103: J. Jurski - R. Kowalkowski, 16.0, KP EW 3 NTE S4= 40096.20
7104: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, EW 3 CW SK-3 15021.62
7104: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, EW 3 HS SQ= 14055.26
7104: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, EW 3 NTE C5+1 43067.22
8105: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP NS 3 NTS HA-1 5044.33
8105: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP NS 3 NTN H3+1 63069.67
8105: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP NS 4 SW S7= 62029.07
9106: P. Kita - E. Kita, 4.0, KP NS 3 NTS H4-1 10026.90
9106: P. Kita - E. Kita, 4.0, KP NS 3 HN C4= 14036.96
9106: P. Kita - E. Kita, 4.0, KP NS 4 CN SQ+1 15025.91
10107: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, NS 3 NTN C4= 60018.75
10107: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, NS 5 CS SA-2 10017.11
10107: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, NS 2 SN CQ+1 14078.12
11108: Z. Ehlert - R. Kamiński, 9.0, KP NS 5 CN H10= 40012.13
11108: Z. Ehlert - R. Kamiński, 9.0, KP NS 3 NTW S2+2 66064.59
11108: Z. Ehlert - R. Kamiński, 9.0, KP NS 1 NTW S10-3 15049.34
 +/-
 WYNIK45.85
 MIEJSCE470