Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 120: E. Seichter - A. Seichter, 12.5, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1110: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 28EW 2 DE SA-4 20012.38
1110: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 29EW 3 HS S9= 14055.26
1110: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 30EW 3 NTW D8+1 43067.22
2111: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 1EW 2 SW DA+1 14090.66
2111: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 2EW 3 CS DJ= 11090.50
2111: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 3EW 4 SW CK= 62070.93
3101: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 7EW 2 HW CA-1 10063.86
3101: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 8EW 2 CW DJ= 9095.05
3101: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 9EW 5 DN D10= 40040.70
4102: B. Radko - M. Piasecki, 1.0, KP/- 13EW 3 NTS S4+2 66046.55
4102: B. Radko - M. Piasecki, 1.0, KP/- 14EW 5 CS SA= 40039.47
4102: B. Radko - M. Piasecki, 1.0, KP/- 15EW 3 SN C9= 14021.88
5103: J. Jurski - R. Kowalkowski, 16.0, KP 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
5103: J. Jurski - R. Kowalkowski, 16.0, KP 20EW 3 NTW H10+3 69075.74
5103: J. Jurski - R. Kowalkowski, 16.0, KP 21EW 1 HE D5-5 2503.44
6104: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 25EW 4 HS D10-1 5088.65
6104: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 26EW 7 HS SA-2 20099.67
6104: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 27EW 3 NTE S5= 40058.25
7105: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 31EW 2 NTN S2+1 15051.66
7105: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 32EW 3 DN C2+1 13035.90
7105: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 33EW 2 C xS SK-1 10078.60
8106: P. Kita - E. Kita, 4.0, KP 4NS 3 DE S3+2 15017.72
8106: P. Kita - E. Kita, 4.0, KP 5NS 4 HN S8+1 65088.74
8106: P. Kita - E. Kita, 4.0, KP 6NS 6 SE D4-1 10069.43
9107: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 10NS 3 DS C6= 11043.56
9107: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 11NS 4 HN CA= 42038.58
9107: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 12NS 5 C xW D7= 5505.20
10108: Z. Ehlert - R. Kamiński, 9.0, KP 16NS 5 CN H8+1 42040.13
10108: Z. Ehlert - R. Kamiński, 9.0, KP 17NS 3 NTN D6= 40075.00
10108: Z. Ehlert - R. Kamiński, 9.0, KP 18NS 4 HS SA-1 10038.69
11109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 22NS 3 NTE H5-1 10054.92
11109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 23NS 6 D xN SA-1 20017.05
11109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 24NS 3 SW HA-1 5035.48
 +/-
 WYNIK53.09
 MIEJSCE202