Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 112: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1101: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 1EW 3 DN HK-2 10074.00
1101: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 2EW 4 SN H4-1 10095.66
1101: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 3EW 4 SW CQ= 62070.93
2102: B. Radko - M. Piasecki, 1.0, KP/- 7EW 3 CS DK-1 10073.10
2102: B. Radko - M. Piasecki, 1.0, KP/- 8EW 2 HS CQ+2 17033.50
2102: B. Radko - M. Piasecki, 1.0, KP/- 9EW 5 DN HK= 40040.70
3103: J. Jurski - R. Kowalkowski, 16.0, KP 13EW 4 HS CQ+2 68027.30
3103: J. Jurski - R. Kowalkowski, 16.0, KP 14EW 3 NTS D4+2 46010.53
3103: J. Jurski - R. Kowalkowski, 16.0, KP 15EW 2 SN S10+1 14021.88
4104: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 19EW 3 NTS D9+2 46041.15
4104: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 20EW 3 NTE S4= 6007.38
4104: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 21EW 2 HN DK+1 14063.93
5105: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 25EW 4 HN H3-1 5088.65
5105: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
5105: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 27EW 3 NTE S5-1 5021.29
6106: P. Kita - E. Kita, 4.0, KP 31EW 1 NTS CJ+2 15051.66
6106: P. Kita - E. Kita, 4.0, KP 32EW 3 DN C3+1 13035.90
6106: P. Kita - E. Kita, 4.0, KP 33EW 2 SN C3-2 10078.60
7107: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 4EW 3 DW C10+1 13065.89
7107: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 5EW 3 NTN DJ-1 10075.50
7107: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 6EW 6 SW C9-1 10030.57
8108: Z. Ehlert - R. Kamiński, 9.0, KP 10NS 3 DS C10+1 13054.79
8108: Z. Ehlert - R. Kamiński, 9.0, KP 11NS 4 HN DJ= 42038.58
8108: Z. Ehlert - R. Kamiński, 9.0, KP 12NS 5 CW DJ= 40023.49
9109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 16NS 4 NTS HK+2 49073.85
9109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 17NS TD 60.00
9109: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 18NS 2 SW CJ= 11030.98
10110: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 22NS 3 NTE S6-2 20078.69
10110: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 23NS 5 H xW DA-1 20058.85
10110: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 24NS 4 SE HK-3 15090.92
11111: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 28NS 3 NTS C9-1 10019.14
11111: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 29NS 2 HS D4+2 17070.56
11111: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 30NS 3 NTW H2-1 5094.20
 +/-
 WYNIK52.99
 MIEJSCE207