Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 101: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1112: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 1NS 3 DN HK-2 10026.00
1112: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 2NS 4 SN H4-1 1004.34
1112: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 3NS 4 SW CQ= 62029.07
2122: A. Janiszewski - M. Nowacka, 0.0, 4NS 3 DE C10= 11051.32
2122: A. Janiszewski - M. Nowacka, 0.0, 5NS 5 CS DJ= 60069.70
2122: A. Janiszewski - M. Nowacka, 0.0, 6NS 4 SE HJ+1 65041.86
3120: E. Seichter - A. Seichter, 12.5, KP 7NS 2 HW CA-1 10036.14
3120: E. Seichter - A. Seichter, 12.5, KP 8NS 2 CW DJ= 904.95
3120: E. Seichter - A. Seichter, 12.5, KP 9NS 5 DN D10= 40059.30
4121: W. Kosiorek - M. Jackiewicz, 1.0, KP 10NS 3 NTS H3-2 2007.76
4121: W. Kosiorek - M. Jackiewicz, 1.0, KP 11NS 4 HN SQ+2 48091.06
4121: W. Kosiorek - M. Jackiewicz, 1.0, KP 12NS 4 H xE DA-6 1400100.00
5118: A. Kita - J. Strześniewski, 0.0, KP/- 13NS 5 NTS C5+1 69086.68
5118: A. Kita - J. Strześniewski, 0.0, KP/- 14NS 3 NTS H4+2 46089.47
5118: A. Kita - J. Strześniewski, 0.0, KP/- 15NS 2 SN HK+1 14078.12
6119: J. Wajda - M. Nicewicz, 2.5, KP 16NS 3 NTS HK+3 49073.85
6119: J. Wajda - M. Nicewicz, 2.5, KP 17NS 4 SN D8-1 5031.58
6119: J. Wajda - M. Nicewicz, 2.5, KP 18NS 4 HS C8-1 10038.69
7116: M. Wyżlic - M. Figura, 4.0, KP 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
7116: M. Wyżlic - M. Figura, 4.0, KP 20NS 3 NTW H10+2 66064.59
7116: M. Wyżlic - M. Figura, 4.0, KP 21NS 3 CS S5+1 13027.87
8117: W. Sturgulewski - A. Sturgulewski, 1.0, KP 22EW 1 SN HA-1 5059.34
8117: W. Sturgulewski - A. Sturgulewski, 1.0, KP 23EW 5 H xE CA-1 20041.15
8117: W. Sturgulewski - A. Sturgulewski, 1.0, KP 24EW 3 DW HA-2 10033.99
9115: T. Woźniak - A. Wilemski, 10.0, KP 25EW 4 HS D5= 42051.64
9115: T. Woźniak - A. Wilemski, 10.0, KP 26EW 4 HS C6+1 65046.55
9115: T. Woźniak - A. Wilemski, 10.0, KP 27EW 3 NTE S5-1 5021.29
10114: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 28EW 3 NTN H10-2 20094.88
10114: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 29EW 2 SE DJ+1 14093.75
10114: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 30EW 3 NTW HQ+2 46084.44
11113: L. Jurzysta - K. Mazurkiewicz, 0.0, KP/- 31EW 3 NTS S10= 60025.54
11113: L. Jurzysta - K. Mazurkiewicz, 0.0, KP/- 32EW 3 DN C9= 11057.67
11113: L. Jurzysta - K. Mazurkiewicz, 0.0, KP/- 33EW 3 NTW S3-2 10032.71
 +/-
 WYNIK51.94
 MIEJSCE260