Turniej na maksy

Sobota, 8 lipca 2017

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, , KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 1EW 2 SS DA+2 17028.20
117: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 2EW 3 HE C9-1 5043.77
220: E. Seichter - T. Wasilewski, 16.0, KP 5EW 6 DE S6= 92091.18
220: E. Seichter - T. Wasilewski, 16.0, KP 6EW 3 DW D6-1 10044.12
319: M. Bielska - T. Cheładze, 0.0, 9EW 4 H xS CQ-2 30091.18
319: M. Bielska - T. Cheładze, 0.0, 10EW 3 DE C6+1 1305.88
422: B. Oblak - A. Wrzecionkowska, 0.0, kp/- 3EW 3 NTE C8-2 20050.00
422: B. Oblak - A. Wrzecionkowska, 0.0, kp/- 4EW 4 HS DA= 62070.59
51: J. Jaśniewski - M. Korzeniowski, 4.0, -/LD 7EW 3 NTE D2= 60044.12
51: J. Jaśniewski - M. Korzeniowski, 4.0, -/LD 8EW 4 SN C6+1 45023.53
628: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 11NS 4 HE S3= 4200.00
628: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 12NS 4 HN D10+1 65038.24
727: J. Kurkowski - M. Farbiszewski, 2.0, KP 15NS 3 NTN CK-2 2008.82
727: J. Kurkowski - M. Farbiszewski, 2.0, KP 16NS 1 NTW D9+1 12044.12
83: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 19NS 5 SW D4-1 10076.47
83: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 20NS 2 SN C2= 11064.71
94: A. Łoziński - T. Rumiński, 1.5, KP/- 13NS 3 NTN D6+1 63091.18
94: A. Łoziński - T. Rumiński, 1.5, KP/- 14NS 5 HE D9= 45038.24
1014: I. Wawrzyniak-Chechłowska - K. Chechłowski, 1.0, KP 17NS 5 H xN CQ-1 1005.88
1014: I. Wawrzyniak-Chechłowska - K. Chechłowski, 1.0, KP 18NS 3 NTE H10+1 43052.94
118: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 21EW 2 CS S6+1 11023.53
118: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 22EW 4 SE DK-1 1000.00
129: M. Pancewicz - . , 0.0, 25EW 2 SS C7+1 14035.29
129: M. Pancewicz - . , 0.0, 26EW 2 HW DA-1 10064.71
1310: M. Jackiewicz - W. Kosiorek, 1.0, KP 29EW 3 CE S2+2 15053.78
1310: M. Jackiewicz - W. Kosiorek, 1.0, KP 30EW 5 C xS H2-3 50099.16
1411: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 23EW 4 CE H2-1 10058.82
1411: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 24EW 3 NTE S6-3 1500.00
1512: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 27EW 3 C xN HA-4 80097.06
1512: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 28EW 1 NTN H5+2 15011.76
 +/-
 WYNIK45.24
 MIEJSCE25