Turniej na maksy

Sobota, 8 lipca 2017

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 2: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, , KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
127: J. Kurkowski - M. Farbiszewski, 2.0, KP 3NS 3 NTW H6-2 20050.00
127: J. Kurkowski - M. Farbiszewski, 2.0, KP 4NS 4 HS DA-3 3000.00
23: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 7NS 3 NTE SJ= 60055.88
23: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 8NS 4 SN H10= 42041.18
34: A. Łoziński - T. Rumiński, 1.5, KP/- 1NS 3 SS DK= 14037.54
34: A. Łoziński - T. Rumiński, 1.5, KP/- 2NS 3 CS DK= 11071.80
424: W. Sturgulewski - A. Sturgulewski, 1.0, KP 5NS 5 DE C2+1 42061.76
424: W. Sturgulewski - A. Sturgulewski, 1.0, KP 6NS 3 NTE C6-1 10055.88
528: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 9NS 4 DW H2= 13038.24
528: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 10NS 1 NTW S4+2 15070.59
69: M. Pancewicz - . , 0.0, 13EW 2 CN HA= 9064.71
69: M. Pancewicz - . , 0.0, 14EW 4 HE DQ+1 45061.76
710: M. Jackiewicz - W. Kosiorek, 1.0, KP 17EW 3 HN CQ+2 20076.47
710: M. Jackiewicz - W. Kosiorek, 1.0, KP 18EW 5 DW HA= 40011.76
811: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 11EW 4 SN HA= 42020.59
811: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 12EW 4 HS D10+1 65061.76
912: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 15EW 4 DS C9= 13061.76
912: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 16EW 2 DN C2-1 5011.76
108: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 19EW 3 SW D6-1 10023.53
108: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 20EW 3 NTN DA-2 20079.41
1120: E. Seichter - T. Wasilewski, 16.0, KP 23EW 3 HS S4= 14035.29
1120: E. Seichter - T. Wasilewski, 16.0, KP 24EW 5 DE D5-1 5041.18
1219: M. Bielska - T. Cheładze, 0.0, 27EW 2 NTE H8+1 15041.18
1219: M. Bielska - T. Cheładze, 0.0, 28EW 1 SN H5+2 14041.18
1322: B. Oblak - A. Wrzecionkowska, 0.0, kp/- 21EW 1 NTS S2+2 1505.88
1322: B. Oblak - A. Wrzecionkowska, 0.0, kp/- 22EW 2 CW H2= 9035.29
1413: R. Kowalkowski - J. Jurski, 16.0, KP 25EW 3 SS D6+1 1708.82
1413: R. Kowalkowski - J. Jurski, 16.0, KP 26EW 1 NTN C7+2 15044.12
1517: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 29EW 3 NTW S7-1 1000.84
1517: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 30EW 2 HE CJ+1 14068.91
 +/-
 WYNIK42.64
 MIEJSCE31