Turniej na maksy

Środa, 5 lipca 2017

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: D. Szczepanik - J. Górecki, 6.0, SL/GER, PM/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: R. Wójtowicz - S. Ciach, 13.0, OP 13NS TD 50.00
114: R. Wójtowicz - S. Ciach, 13.0, OP 14NS TD 50.00
212: M. Zalewska - H. Jagiełka, 0.0, PM 15NS 2 SW H8-2 10023.21
212: M. Zalewska - H. Jagiełka, 0.0, PM 16NS 4 HE S5= 62034.69
310: A. Balińska - T. Cesarz, 0.0, MA 17NS 1 NTE H2-1 5092.09
310: A. Balińska - T. Cesarz, 0.0, MA 18NS 1 NTE C4= 9092.09
48: A. Wójcik - A. Biliński, 1.5, OP/DS 19NS 4 HW CA-2 20085.71
48: A. Wójcik - A. Biliński, 1.5, OP/DS 20NS 4 HE S6+1 6507.91
56: J. Turecki - P. Wróblewski, 4.5, PK/MA 21NS 1 NTW H7= 9084.44
56: J. Turecki - P. Wróblewski, 4.5, PK/MA 22NS 2 HS DA-1 5038.52
64: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 23NS 3 SN H4-2 20027.04
64: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 24NS 3 NTE C6= 4000.26
72: M. Piechotta - M. Frądczyk, 4.0, WP 25NS 3 NTW S8+2 66017.86
72: M. Piechotta - M. Frądczyk, 4.0, WP 26NS 4 SW CJ= 62067.86
826: A. Dymek - W. Dymek, 4.5, MP 1NS 1 NTE C4+2 15015.56
826: A. Dymek - W. Dymek, 4.5, MP 2NS 3 CW S10-1 5057.65
925: T. Kuś - J. Sordyl, 12.0, SL 3NS 2 DE C10-1 10030.87
925: T. Kuś - J. Sordyl, 12.0, SL 4NS 2 CS H8+3 15046.17
1023: H. Kalotka-Kręglewska - T. Kręglewski, 3.5, MA 5EW 3 DN SQ+1 13027.04
1023: H. Kalotka-Kręglewska - T. Kręglewski, 3.5, MA 6EW 4 HN CJ-2 10069.13
1121: K. Marson - K. Loebert, 6.0, PM/GB 7EW 3 NTN H5-2 20088.27
1121: K. Marson - K. Loebert, 6.0, PM/GB 8EW 4 DS SA-3 15057.65
1219: B. Lipczak - J. Kuśmierczyk, 9.5, OP 9EW 2 SW C8+1 14088.27
1219: B. Lipczak - J. Kuśmierczyk, 9.5, OP 10EW 3 NTW C6= 60072.96
1317: M. Haldenby - C. Haldenby, 12.0, GB 11EW 4 HE SA= 42080.61
1317: M. Haldenby - C. Haldenby, 12.0, GB 12EW 6 NTN H2-1 10095.92
 +/-
 WYNIK53.91
 MIEJSCE11