Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 99: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1115: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP NS 2 HE CQ-2 10050.00
1115: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP NS 3 SxN CA-1 10061.72
2112: M. Sady - J. Duda, 16.0, MP NS 4 HE CA= 62048.97
2112: M. Sady - J. Duda, 16.0, MP NS 2 SN DQ= 11067.24
3113: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP NS 3 NTE CQ= 60077.43
3113: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP NS 4 NTE S5+1 66052.05
4126: Z. Pierzynka - S. Mierzwa, 7.0, MP NS 3 NTN S8= 40058.22
4126: Z. Pierzynka - S. Mierzwa, 7.0, MP NS 3 NTN SJ= 60056.51
5124: M. Krawczyk - M. Wilczyński, 16.0, MP NS 3 HN S3= 14093.49
5124: M. Krawczyk - M. Wilczyński, 16.0, MP NS 1 NTE D5+1 12046.92
6125: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP NS 2 HN H5+1 14073.97
6125: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP NS 4 HE CT= 62025.35
7122: W. Wala - W. Stachnik, 26.0, MP NS 3 NTE DK+1 43030.29
7122: W. Wala - W. Stachnik, 26.0, MP NS 3 HN DA+1 17088.70
8123: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 4 HN S9-1 5026.71
8123: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 2 HN C3+2 17059.59
9120: M. Nanke - T. Bisping, 10.0, MP NS 3 NTN CT+2 66068.15
9120: M. Nanke - T. Bisping, 10.0, MP NS 6 SN S6+1 101074.32
10121: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP NS 4 SxN HA-1 20074.32
10121: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP NS 1 NTE SQ+2 15090.41
11118: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP EW 3 NTS HQ+2 46014.38
11118: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP EW 2 HE D7-2 20047.24
12119: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP EW 2 SE CA= 11047.46
12119: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP EW 3 NTN HQ-1 10038.81
13116: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP EW 3 HxE D3-2 50042.45
13116: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP EW 4 CE SQ-1 5078.64
14117: M. Chodacki - M. Bojarski, 12.0, MP EW 1 NTE D6+2 15081.03
14117: M. Chodacki - M. Bojarski, 12.0, MP EW 3 NTN H5+3 69034.14
15114: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP EW 6 SE DA-1 10014.73
15114: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP EW 2 HN C9-2 20067.01
 +/-
 WYNIK56.34
 MIEJSCE58