Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 85: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
178: Z. Sacha - Z. Wróbel, 3.5, MP 5NS 3 CS H6+1 13080.00
178: Z. Sacha - Z. Wróbel, 3.5, MP 6NS 3 H xS C4-3 50017.93
281: R. Skotarski - M. Rodzaj, 19.0, MP 9NS 3 NTE CK= 60077.43
281: R. Skotarski - M. Rodzaj, 19.0, MP 10NS 3 NTE S6+3 69019.52
388: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 13NS 2 SN DJ-2 20028.42
388: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 14NS 1 NTW D5+2 15033.90
484: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 23NS 5 HW CQ= 65027.05
484: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 24NS 3 NTW HJ+2 46031.16
586: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 25EW 3 NTS HJ+2 46014.38
586: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 26EW 2 H xE HQ-1 20047.24
689: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 17EW 3 CW HK= 11027.82
689: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 18EW 3 DE HQ-1 5044.86
779: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 15EW 2 NTN S2= 12040.41
779: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 16EW 5 C xN SK-4 80096.18
877: A. Hycnar - M. Grabiec, 18.0, PK/MP 19EW 3 HN D5+2 20032.53
877: A. Hycnar - M. Grabiec, 18.0, PK/MP 20EW 4 NTN C6+1 6604.45
980: K. Kapusta - A. Gałęza, 9.0, MP 1EW 3 DW CA= 11042.76
980: K. Kapusta - A. Gałęza, 9.0, MP 2EW 5 DN C2+1 62078.27
1083: S. Prokuszki - P. Markiewicz, 8.0, MP 29EW 2 SS H9+1 14074.33
1083: S. Prokuszki - P. Markiewicz, 8.0, MP 30EW 2 SS C4+1 14041.32
1190: S. Bentkowski - F. Wawrzon, 3.0, MP 21EW 3 NTS C9+2 66031.85
1190: S. Bentkowski - F. Wawrzon, 3.0, MP 22EW 4 SS D5+1 45090.07
1287: S. Reising - D. Sosin, 8.0, MP 3NS 4 SW DA+1 65041.44
1287: S. Reising - D. Sosin, 8.0, MP 4NS 1 NTN C9-1 10067.71
1376: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 27NS 3 SE H5+1 17033.08
1376: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 28NS 4 SS D10-1 10061.19
1475: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 11NS 3 NTS CK= 40058.22
1475: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 12NS 3 NTS C5+1 63075.00
1582: K. Banek - W. Sypień, 12.0, MP 7EW 4 HW CA= 62051.03
1582: K. Banek - W. Sypień, 12.0, MP 8EW 1 NTN H6+1 12015.17
 +/-
 WYNIK46.16
 MIEJSCE221