Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 78: Z. Sacha - Z. Wróbel, 3.5, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
185: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 5EW 3 CS H6+1 13020.00
185: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 6EW 3 H xS C4-3 50082.07
288: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 17EW 5 CW SK-1 5010.57
288: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 18EW 3 CE HQ= 11063.36
376: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 15EW 2 HN HA+1 14026.03
376: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 16EW 4 HE C10-1 1003.48
490: S. Bentkowski - F. Wawrzon, 3.0, MP 7EW 5 HW CQ-1 1001.38
490: S. Bentkowski - F. Wawrzon, 3.0, MP 8EW 1 HN S6+1 11032.76
580: K. Kapusta - A. Gałęza, 9.0, MP 19NS 2 C xS CK-3 5001.71
580: K. Kapusta - A. Gałęza, 9.0, MP 20NS 4 HN D7-2 2004.79
684: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 13NS 2 SN DJ-1 10069.86
684: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 14NS 3 NTW D5= 40014.04
783: S. Prokuszki - P. Markiewicz, 8.0, MP 27NS 4 SE CA-1 5073.27
783: S. Prokuszki - P. Markiewicz, 8.0, MP 28NS 5 SS H4-3 3003.22
875: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 23EW 4 HW H3+1 65072.95
875: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 24EW 3 NTE H7+1 43037.33
986: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 21NS 6 HN DA-1 1009.25
986: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 22NS 7 SS C5-1 504.11
1089: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 25NS 3 NTS HQ+1 43063.01
1089: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 26NS 2 H xW D7-2 50065.86
1181: R. Skotarski - M. Rodzaj, 19.0, MP 29NS 2 SS H6+1 14025.67
1181: R. Skotarski - M. Rodzaj, 19.0, MP 30NS 1 NTE SQ-1 5021.36
1277: A. Hycnar - M. Grabiec, 18.0, PK/MP 9NS 4 SW D8+2 68023.61
1277: A. Hycnar - M. Grabiec, 18.0, PK/MP 10NS 5 NTE SJ+1 69019.52
1379: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 11EW 3 NTS D5+2 4605.48
1379: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 12EW 3 NTS H8+1 63025.00
1482: K. Banek - W. Sypień, 12.0, MP 3EW 6 SW DA-1 10014.73
1482: K. Banek - W. Sypień, 12.0, MP 4EW 1 NTN C10-1 10032.29
1587: S. Reising - D. Sosin, 8.0, MP 1EW 3 NTW S5+1 43098.62
1587: S. Reising - D. Sosin, 8.0, MP 2EW 3 NTS CK+2 66060.00
 +/-
 WYNIK32.84
 MIEJSCE301