Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 7: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 11NS 1 NTS D5+3 18045.21
111: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 12NS 3 DN H3+2 15022.95
24: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 15NS 1 NTN S2= 9037.67
24: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 16NS 2 HE CT+2 17069.44
31: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 5NS 2 SW D9-1 5024.48
31: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 6NS 4 DE S5+1 15031.04
45: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 9EW 4 SW H4+2 68076.39
45: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 10EW 6 NTW D2-1 1009.25
510: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 21EW 3 NTS CT+2 66031.85
510: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 22EW 6 SS S6+1 101025.68
69: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 13NS 3 SN H5-2 20028.42
69: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 14NS 2 CW S5+1 11059.93
714: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 19EW 3 NTN CA-1 5073.29
714: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 20EW 3 NTN D7+2 6604.45
82: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 23EW 3 SS HA= 1407.88
82: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 24EW 3 NTE HA+1 43037.33
913: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 17EW 4 CW SK= 13037.68
913: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 18EW 3 CE C5+1 13081.16
103: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 3EW 4 SW DA+1 65058.56
103: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 4EW 1 NTN HA+2 1503.48
116: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 25EW 3 NTS S3= 40062.67
116: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 26EW 3 NTS S3= 60026.90
128: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 1NS 1 NTW D2+2 15018.97
128: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 2NS 3 NTS CK+2 66040.00
1312: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 7NS 4 HW CA= 62048.97
1312: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 8NS 1 NTN H6+1 12084.83
 +/-
 WYNIK40.33
 MIEJSCE280