Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 6: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 13NS 3 HE S7= 14053.77
13: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 14NS 3 NTW S5-1 5088.70
213: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 3NS 4 SW DA+1 65041.44
213: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 4NS 2 HN S3-4 4004.87
34: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 7EW 4 HW CK+1 65091.03
34: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 8EW 1 HN DK+1 11032.76
49: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 19EW 4 HN D5-2 10084.59
49: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 20EW 4 HN CK= 62017.81
58: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 11NS 3 NTS D5+2 46094.52
58: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 12NS 4 DN H5+1 15022.95
614: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 17EW 3 SN C2-3 15048.24
614: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 18EW 1 SN DK-1 10058.22
71: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 21EW 4 HN S6+1 65068.15
71: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 22EW 6 SS D5+1 101025.68
812: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 15EW 2 HN S8-1 10079.45
812: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 16EW 4 HE CT= 62074.65
92: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 1EW 2 NTW S8+2 18089.65
92: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 2EW 3 NTS CK+2 66060.00
105: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 23EW 4 HW S5= 62041.78
105: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 24EW 3 NTE HA+2 46068.84
117: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 25NS 3 NTS S3= 40037.33
117: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 26NS 3 NTS S3= 60073.10
1211: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 5NS 1 NTS D5= 9037.59
1211: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 6NS 3 DE S6= 11052.76
1310: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 9NS 3 NTE CK-1 10093.75
1310: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 10NS 3 NTW S3+2 66052.05
 +/-
 WYNIK57.45
 MIEJSCE42