Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 4: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 3EW 6 SW DA-1 10014.73
12: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 4EW 1 NTN HA-2 20067.01
27: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 15EW 1 NTN S2= 9062.33
27: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 16EW 2 HE CT+2 17030.56
36: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 7NS 4 HW CK+1 6508.97
36: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 8NS 1 HN DK+1 11067.24
414: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 13EW 2 HN DJ-2 20071.58
414: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 14EW 3 NTE H2= 40085.96
512: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 17EW 3 NTE DK+2 46088.37
512: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 18EW 4 CE HQ= 13081.16
610: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 11EW 3 HS S8= 14069.52
610: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 12EW 3 NTN S5+2 6608.22
713: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 23EW 4 SS HQ-2 20025.68
713: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 24EW 2 DE D3+3 1509.59
83: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 19EW 4 HN D5-1 5073.29
83: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 20EW 3 NTN CA+1 6306.85
95: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 21NS 6 HN CJ-1 1009.25
95: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 22NS 6 SS C8+1 101074.32
109: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 1NS 2 DW CA+1 11057.24
109: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 2NS 6 DN D4+1 139097.24
118: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 5NS 1 NTS D3= 9037.59
118: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 6NS 4 SN CA-2 10061.72
121: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 9NS 3 NTE CQ= 60077.43
121: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 10NS 6 NTE SJ= 14401.03
1311: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 25NS 3 NTN H7= 40037.33
1311: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 26NS 2 NTS S3= 12036.55
 +/-
 WYNIK48.49
 MIEJSCE186